Linia 38
Cruzești | Str. Budeștii Noi
Parcul Urban de Autobuze
Parcul Urban de Autobuze 38 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 38 de autobuz (Cruzești | Str. Budeștii Noi) are 18de opriri, prima stație la Str. Tighina și ultima stație la Cruzești | Terminus.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 38 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Cruzești | Str. Budeștii Noi (18 stații)
Str. Tighina
Str. Alexandru Hâjdeu
Calea Basarabiei
Termocentrala Nr. 1
Str. Otovasca
Str. POD Înalt
Str. Budești
Str. Maria Drăgan
Str. Meșterul Manole
Str. Colonița
Tohatin | La Hanul Lui Vasile
Tohatin | Vile
Tohatin | Str. Păcii
Tohatin | Facultativă
Budești | Str. Budeștii Noi
Cruzești | Str. Principală
Cruzești | Str. Crudu
Cruzești | Terminus
38 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 38?
Linia de autobuz 38 operează începând de la 05:00 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului 38?
Linia de autobuz 38 operează până la 21:00 în zilele de duminică, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 38?
Când sosește autobuzul Cruzești | Str. Budeștii Noi? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Cruzești | Str. Budeștii Noi care este cel mai apropiat de tine.
Există o 38 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 38 autobuz oprire.
Orar autobuz 38
rută de autobuz 38 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:00 - 21:20
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:00 - 21:20 | 35 - 65 |
Mar | 05:00 - 21:20 | 35 - 65 |
Mie | 05:00 - 21:20 | 35 - 65 |
Joi | 05:00 - 21:20 | 35 - 65 |
Vin | 05:00 - 21:20 | 35 - 65 |
Sâm | 05:50 - 21:00 | 45 - 65 |
Dum | 05:50 - 21:00 | 45 - 65 |
Alerte Serviciu Parcul Urban de Autobuze
Vedeți toate actualizările 38 (de la Str. Tighina), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 38 (Cruzești | Str. Budeștii Noi) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre Parcul Urban de Autobuze.
Tarif linia 38 autobuz
Prețurile Parcul Urban de Autobuze 38 (Cruzești | Str. Budeștii Noi) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor Parcul Urban de Autobuze, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al Parcul Urban de Autobuze.
38 (Parcul Urban de Autobuze)
Prima statie pe ruta autobuzului 38 este Str. Tighina și ultima stație este Cruzești | Terminus. Linia 38 (Cruzești | Str. Budeștii Noi) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 38 are 18 opriri și durata totală a călătoriei este de 42 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute Parcul Urban de Autobuze, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Chișinău și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 38 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 38.
Tracker în timp real autobuz38
Urmărește linia 38 (Cruzești | Str. Budeștii Noi) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 38 de autobuz sau ca aplicație tracker live Parcul Urban de Autobuze autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru Parcul Urban de Autobuze sau ca un planificator de călătorie pentru troleibuz sau autobuz pentru a vă planifica traseul în jurul Chișinău. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru Parcul Urban de Autobuze și orice autobuz, inclusiv linia 38, în Chișinău
38 - Direcții alternative
Parcul Urban de Autobuze în Chișinău
- 9 - Piața Dimitrie Cantemir ⇆ Oraș Codru/ Program
- 28 - Str. Vasile Alecsandri ⇆ Sat Hulboaca/ Program
- 37 - Str. Vasile Alecsandri ⇆ Com. Stăuceni/ Program
- 49 - Str. Ismail ⇆ Com. Băcioi/ Program
- 18 - Str. Ismail ⇆ Oraș Sângera/ Program
- 24 - Str. Tighina ⇆ Sat Colonița/ Program
- 65 - Str. Ismail ⇆ Șos. Muncești/ Program
- 48 - Str. Vasile Alecsandri ⇆ Sat Făurești/ Program
- 47 - Str. Vasile Alecsandri ⇆ Sat Ciorescu/ Program
- 4 - Str. Independenței ⇆ Com. Băcioi/ Program
- 10 - Str. Vasile Alecsandri ⇆ Sat Grătiești/ Program
- 31 - Str. Tighina ⇆ Oraș Vadul lui Vodă/ Program
- 23 - Str. Ismail ⇆ Bd. Mircea cel Bătrân/ Program
- 19 - Bd. Moscova ⇆ Str. Valea Crucii/ Program
- 11 - Str. Ismail ⇆ Piața Dimitrie Cantemir/ Program
- 2 - Str. Vasile Alecsandri ⇆ Oraș Cricova/ Program
- 16 - Universitatea Agrară ⇆ Oraș Vatra/ Program
- 5 - Bd. Cuza Vodă ⇆ Str. Bucovinei/ Program
- 33 - Str. Ismail ⇆ Sat Dobrogea/ Program