Linia 405
Spital Balaceanca→Metrou Nicolae Teclu
TPBI | Linii Regionale
TPBI | Linii Regionale 405 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 405 de autobuz (Spital Balaceanca→Metrou Nicolae Teclu) are 16de opriri, prima stație la Spital Balaceanca și ultima stație la Metrou Nicolae Teclu.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 405 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Spital Balaceanca→Metrou Nicolae Teclu (16 stații)
Spital Balaceanca
Primaverii
Glina
Dispensar
Primaria Glina
Camin Cultural
Revolutiei
Bobesti
Statuie
Intrare Sat Catelu
Sat Catelu
Sat Catelu
Anghel Saligny
Complex Comercial Titan
Metrou Nicolae Teclu
Metrou Nicolae Teclu
405 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 405?
Linia de autobuz 405 operează începând de la 05:16 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului 405?
Linia de autobuz 405 operează până la 04:54 în zilele de vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 405?
Când sosește autobuzul Spital Balaceanca→Metrou Nicolae Teclu? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Spital Balaceanca→Metrou Nicolae Teclu care este cel mai apropiat de tine.
Cât este tariful de autobuz 405 (Spital Balaceanca→Metrou Nicolae Teclu?
Tariful de autobuz Spital Balaceanca→Metrou Nicolae TecluSpital Balaceanca→Metrou Nicolae Teclu) este aproximativ L3.00.
Există o 405 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 405 autobuz oprire.
Orar autobuz 405
rută de autobuz 405 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:16 - 04:58
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:16 - 04:58 | 16 - 25 |
Mar | 05:16 - 04:58 | 16 - 25 |
Mie | 05:16 - 04:58 | 16 - 25 |
Joi | 05:16 - 04:58 | 16 - 25 |
Vin | 05:16 - 04:54 | 16 - 25 |
Sâm | 05:43 - 04:54 | 25 - 50 |
Dum | 05:43 - 04:58 | 25 - 50 |
Alerte Serviciu TPBI | Linii Regionale autobuz
Vedeți toate actualizările 405 (de la Spital Balaceanca), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 405 (Spital Balaceanca→Metrou Nicolae Teclu) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre TPBI | Linii Regionale.
Tarif linia 405 autobuz
Tariful călătoriei TPBI | Linii Regionale 405 (Spital Balaceanca→Metrou Nicolae Teclu) este de aproximativ L3.00. Prețurile se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor pentru TPBI | Linii Regionale, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al TPBI | Linii Regionale.
405 (TPBI | Linii Regionale)
Prima statie pe ruta autobuzului 405 este Spital Balaceanca și ultima stație este Metrou Nicolae Teclu. Linia 405 (Spital Balaceanca→Metrou Nicolae Teclu) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 405 are 16 opriri și durata totală a călătoriei este de 30 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute TPBI | Linii Regionale, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 405 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 405.
Tracker în timp real autobuz405
Urmărește linia 405 (Spital Balaceanca→Metrou Nicolae Teclu) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 405 de autobuz sau ca aplicație tracker live TPBI | Linii Regionale autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru TPBI | Linii Regionale sau ca un planificator de călătorie pentru metrou, tramvai, troleibuz, autobuz sau tren pentru a vă planifica traseul în jurul București. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru TPBI | Linii Regionale și orice autobuz, inclusiv linia 405, în București
405 - Direcții alternative
TPBI | Linii Regionale în București
- 413 - Bucur Obor - Sindrilita/ Program
- 473 - Complex Comercial Baneasa - Strada Garii Pantelimon/ Program
- 488 - Elisabeta Rizea - Metrou Pipera/ Program
- 479 - Agropol - Piata Sudului/ Program
- 467 - Bucur Obor - Pod Cfr Afumati/ Program
- 428 - C.f.r. Progresul - Ghencea/ Program
- 461 - Pod Cfr Afumati - Soseaua Stefan Cel Mare/ Program
- 458 - Branesti - Pantelimon/ Program
- 459 - Aurel Vlaicu - Tunari (1 Decembrie)/ Program
- 411 - Bucur Obor - Gagu/ Program
- 417 - Bucur Obor - Piteasca/ Program
- 440 - Leordeni - Piata Sudului/ Program
- 408 - Manolache - Metrou Nicolae Teclu/ Program
- 475 - Berceni - Piata Sudului/ Program
- 407 - Republica - Sat Posta/ Program
- 409 - Bucur Obor - Merii Petchii/ Program
- 449 - Aurel Vlaicu - Dimieni/ Program
- 406 - Caldararu - Republica/ Program
- 468B - Bucur Obor - Sitaru/ Program