Linia 406
Caldararu - Republica
TPBI | Linii Regionale
TPBI | Linii Regionale 406 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 406 de autobuz (Republica→Caldararu) are 25de opriri, prima stație la Republica și ultima stație la Caldararu.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 406 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Republica→Caldararu (25 stații)
Republica
Soseaua Dudesti-Pantelimon
Pantelimon
Soseaua Garii Catelu
Bd. Biruintei
Biserica Sfantul Nicolae
Soseaua Cernica
Rascoalei
Sfantul Calinic
Campului
Soseaua Cernica 2
Strandului
Poet George Tarnea 2
Manastirea Cernica
Gabriela Gegolea
Aventura Parc
Veronica Micle
Universitatea Adventus
Tudor Arghezi
Traian
Teren Fotbal
Tineretului
Nucilor
Pescarilor
Caldararu
406 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 406?
Linia de autobuz 406 operează începând de la 05:25 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul autobuzului 406?
Linia de autobuz 406 operează până la 22:20 în zilele de duminică, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 406?
Când sosește autobuzul Caldararu - Republica? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Caldararu - Republica care este cel mai apropiat de tine.
Cât este tariful de autobuz 406 (Republica→Caldararu?
Tariful de autobuz Caldararu - RepublicaRepublica→Caldararu) este aproximativ L3.00.
Există o 406 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 406 autobuz oprire.
Orar autobuz 406
rută de autobuz 406 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:25 - 22:35
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:25 - 22:35 | 20 - 27 |
Mar | 05:25 - 22:35 | 20 - 27 |
Mie | 05:25 - 22:35 | 20 - 27 |
Joi | 05:25 - 22:35 | 20 - 27 |
Vin | 05:25 - 22:35 | 20 - 27 |
Sâm | 05:25 - 22:20 | 35 - 40 |
Dum | 05:25 - 22:20 | 35 - 40 |
Alerte Serviciu TPBI | Linii Regionale autobuz
Vedeți toate actualizările 406 (de la Republica), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 406 (Republica→Caldararu) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre TPBI | Linii Regionale.
Tarif linia 406 autobuz
Tariful călătoriei TPBI | Linii Regionale 406 (Republica→Caldararu) este de aproximativ L3.00. Prețurile se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor pentru TPBI | Linii Regionale, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al TPBI | Linii Regionale.
406 (TPBI | Linii Regionale)
Prima statie pe ruta autobuzului 406 este Republica și ultima stație este Caldararu. Linia 406 (Republica→Caldararu) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 406 are 25 opriri și durata totală a călătoriei este de 50 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute TPBI | Linii Regionale, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 406 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 406.
Tracker în timp real autobuz406
Urmărește linia 406 (Republica→Caldararu) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 406 de autobuz sau ca aplicație tracker live TPBI | Linii Regionale autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru TPBI | Linii Regionale sau ca un planificator de călătorie pentru metrou, tramvai, troleibuz, autobuz sau tren pentru a vă planifica traseul în jurul București. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru TPBI | Linii Regionale și orice autobuz, inclusiv linia 406, în București
406 - Direcții alternative
TPBI | Linii Regionale în București
- 488 - Elisabeta Rizea - Metrou Pipera/ Program
- 479 - Agropol - Piata Sudului/ Program
- 467 - Bucur Obor - Pod Cfr Afumati/ Program
- 428 - C.f.r. Progresul - Ghencea/ Program
- 439 - Danubiana - Piata Sudului/ Program
- 458 - Branesti - Pantelimon/ Program
- 459 - Aurel Vlaicu - Tunari (1 Decembrie)/ Program
- 417 - Bucur Obor - Piteasca/ Program
- 460 - Pod Cfr Stefanesti - Republica/ Program
- 451 - Republica - Tanganu/ Program
- 455 - Bd. Basarabia - Victor Dumitrescu/ Program
- 419 - Bumbacaria Jilava - Piata Eroii Revolutiei/ Program
- 418 - Copaceni - Piata Eroii Revolutiei/ Program
- 407 - Republica - Sat Posta/ Program
- 409 - Bucur Obor - Merii Petchii/ Program
- 416 - Metrou Pipera - Strada Garii Pantelimon/ Program
- 450 - Complex Comercial Baneasa - Metrou Pipera/ Program
- 427 - Darasti - Ghencea/ Program
- 468 - Bucur Obor - Gagu/ Program
- 468B - Bucur Obor - Sitaru/ Program