קו 52
רוזנטל/כנפי נשרים←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 52 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 52 (רוזנטל/כנפי נשרים←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת) יש 59 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברוזנטל/כנפי נשרים ומסתיים בתחנת רכבת קלה גבעת התחמושת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 52 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רוזנטל/כנפי נשרים←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת (59 תחנות)
רוזנטל/כנפי נשרים
רוזנטל
רוזנטל/שאולזון
הרב אברהם דוד רוזנטל
חי טייב/רוזנטל
חי טייב/ברנד
חי טייב/אבן דנן
חי טייב/שאולזון
שאולזון/זרח ברנט
שאולזון/רוז'ין
שאולזון/מעלות בוסטון
שאולזון/משקלוב
קצנלבוגן/מעלות בוסטון
קצנלבוגן/הקבלן
דבר ירושלים/קצנלבוגן
ישיבת ויזניץ/קצנלבוגן
קצנלבוגן א'
קצנלבוגן/הפלאה
כפר שאול/קצנלבוגן
מסוף הר נוף/כנפי נשרים
בית הדפוס/בקי
מרכז ספיר/בית הדפוס
מגדל דונה/בית הדפוס
בית השנהב/בית הדפוס
אנג'ל/כנפי נשרים
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
גבעת שאול/רבי ישראל נג'ארה
גבעת שאול/הרב אהרון קוטלר
גבעת שאול/כתב סופר
המ''ג/ירמיהו
המ''ג/ראשון לציון
המ''ג/זכרון יעקב
המ''ג/פנים מאירות
פנים מאירות
נווה שמחה/סורוצקין
אוהל דוד/סורוצקין
מרכז סולם/סורוצקין
סורוצקין/שנירר
קרית הילד/סורוצקין
זית רענן/תורת חסד
זית רענן/אוהל יהושע
יעקובזון/עזרת תורה
עזרת תורה/דורש טוב
עזרת תורה/עלי הכהן
גבעת משה
האדמורים ליינער
מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא השלום והאחדות
מעגלי הרי''ם לוין/מעלות דושינסקי
מעגלי הרי''ם לוין/האדמור מצאנז
מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה
ים סוף/שאול המלך
ים סוף/צלמונה
מעבר המיתלה/פארן
קרל נטר/שלמה זלמן
קרל נטר/מח''ל
מח''ל
גבעת התחמושת/שרגאי
תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת
שאלות ותשובות לגבי קו 52
מתי מתחיל לפעול קו 52?
קו 52 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 52 מפסיק לעבוד?
קו 52 מפסיק לפעול ב-17:05 בשישי
מתי מגיע קו 52?
כדי לראות מתי קו רוזנטל/כנפי נשרים←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רוזנטל/כנפי נשרים←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 52 (רוזנטל/כנפי נשרים←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רוזנטל/כנפי נשרים←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת (רוזנטל/כנפי נשרים←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 52 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 52 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 52 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 52 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 52
קו 52 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:40 | 15 - 20 |
ב׳ | 05:35 - 23:40 | 15 - 20 |
ג׳ | 07:00 - 23:40 | 15 - 20 |
ד׳ | 00:00 - 23:40 | 15 - 20 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 15 - 20 |
ו׳ | 00:00 - 17:05 | 10 - 15 |
ש׳ | 21:00 - 23:40 | 15 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל52 (מ רוזנטל/כנפי נשרים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 52 (רוזנטל/כנפי נשרים←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 52
תעריף הנסיעה ב52 (רוזנטל/כנפי נשרים←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
52 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 52 היא רוזנטל/כנפי נשרים והתחנה האחרונה היא תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת.
קו 52 (רוזנטל/כנפי נשרים←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 52. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 52.
מעקב אחר קו האוטובוס 52 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 52 (רוזנטל/כנפי נשרים←תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 52 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 52 ב-ישראל
52 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 98 - דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה<->הגאון בן איש חי/גן ציבורי-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 173 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- א70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גדולי ישראל/השירה העברית-ראשון לציון-1א
- 821 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן-1א/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 95 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור-1#/ לוח זמנים
- 32 - דרך התבלינים/דודאים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 798 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->שוק פייסל-מזרעה-1#/ לוח זמנים
- 80 - הרצל/הסביונים-קרית עקרון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 92 - הדס/החורש-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 1 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-19/ לוח זמנים
- 36 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1ד/ לוח זמנים
- 4 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1ח/ לוח זמנים
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 90 - בית ספר שפרינצק/קלאוזנר-קרית אתא<->זבולון/נווה חן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 99 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 5א - מרכז תקשוב-דימונה<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-18/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 81א - שדרות יעקב/הכלנית-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים