Linia 28
Triumf - Podu Roș - Mircea - Dacia
CTP Iași
CTP Iași 28 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 28 de autobuz (Dacia → Triumf) are 20de opriri, prima stație la Rond Dacia și ultima stație la Triumf.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 28 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Dacia → Triumf (20 stații)
Rond Dacia
Columnei
Bicaz
Zimbru
Minerva
Familial
Piața Alexandru Cel Bun
Mircea Cel Bătrân
Policlinica De Recuperare
Spitalul De Recuperare
Gara Nicolina
POD Nicolina
Podu Roș (3)
Sala Polivalentă
Palatul Culturii
Muzeul Municipal Regina Maria
Târgu Cucu
Piața Independenței
Universitate
Triumf
28 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 28?
Linia de autobuz 28 operează începând de la 05:05 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul autobuzului 28?
Linia de autobuz 28 operează până la 22:07 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul 28?
Când sosește Autobuz Triumf - Podu Roș - Mircea - Dacia? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Autobuz Triumf - Podu Roș - Mircea - Dacia care este cel mai apropiat de tine.
Funcționează autobuzul 28 CTP Iași de Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată?
Orele de funcționare ale autobuzului 28 de Vinerea Mare/Vinerea Patimilor, Paștele Ortodox and Lunea Luminată se pot modifica. Vă rugăm să consultați aplicația Moovit pentru mai multe detalii.
Există o 28 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 28 autobuz oprire.
Orar autobuz 28
rută de autobuz 28 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:05 - 22:07
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:05 - 22:07 | 20 |
Mar | 05:05 - 22:07 | 20 |
Mie | 05:05 - 22:07 | 20 |
Joi | 05:05 - 22:07 | 20 |
Vin | 05:05 - 22:07 | 20 |
Sâm | 05:05 - 22:07 | 20 |
Dum | 05:05 - 22:07 | 20 |
Alerte Serviciu CTP Iași autobuz
Vedeți toate actualizările 28 (de la Rond Dacia), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 28 (Dacia → Triumf) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre CTP Iași.
Tarif linia 28 autobuz
Prețurile CTP Iași 28 (Dacia → Triumf) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor CTP Iași, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al CTP Iași.
28 (CTP Iași)
Prima statie pe ruta autobuzului 28 este Rond Dacia și ultima stație este Triumf. Linia 28 (Dacia → Triumf) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 28 are 20 opriri și durata totală a călătoriei este de 26 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute CTP Iași, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Iași și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 28 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 28.
Tracker în timp real Autobuz28
Urmărește linia 28 (Dacia → Triumf) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 28 de autobuz sau ca aplicație tracker live CTP Iași autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru CTP Iași sau ca un planificator de călătorie pentru Tramvai, Autobuz sau Tren pentru a vă planifica traseul în jurul Iași. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru CTP Iași și orice autobuz, inclusiv linia 28, în Iași
28 - Direcții alternative
CTP Iași în Iași
- 803 - Rond Țuțora ⇆ Opriseni via Tomești/ Program
- 52 - Copou - O.Băncilă - Zimbru - Piața A.C.B/ Program
- 902 - Canta ⇆ Valea Lupului/ Program
- 41 - Piața Independenței - Podu Roș - Bl.Ciurea/ Program
- 36 - Dacia - Gară - Copou - Breazu/ Program
- 30 - Canta - Gară - N.Iorga - Bucium/ Program
- 19 - Canta - Podu Roș - Poitiers - CUG.I/ Program
- 42 - Copou - Tudor V - Frigorifer - CUG.I/ Program
- 20 - Tătărași S - Tg Cucu - Păcurari - ERA - Metro/ Program
- 48 - Rond Târgu Cucu - Complex Roua - Ciric
- 23 - Podu Roș - Centru Miroslava/ Program
- 901 - Str.Bacinschi ⇆ Valea Lupului/ Program
- 50 - Gara - Centru - Tg Cucu - Aeroport✈/ Program
- 701 - Copou ⇆ Horlești via Breazu/ Program
- 501 - Podu Roș ⇆ Vorovești via Miroslava/ Program
- 401 - Tătărași Sud ⇆ Rusenii Noi/ Program
- 601 - Târgu Cucu ⇆ Popricani via Vanatori/ Program
- 47 - Dacia - Mircea - Podu Roș - Tudor V - Tătărași S/ Program
- 23B - Podu Roș ⇆ Proselnici via Miroslava/ Program