קו 56
אשדוד←קוממיות
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 56 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 56 (אשדוד←קוממיות) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בני ברית ומסתיים בקופת חולים/קוממיות.
לוח הזמנים לקו 56 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב14:30. שעות הפעילות השבוע: סוף שבוע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 56 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←קוממיות (25 תחנות)
מסוף בני ברית
חטיבת הנגב/ישיבת בית ישראל
חטיבת הנגב/חנה סנש
חנה סנש/מבצע חורב
שדרות האדמו''ר מפיטסבורג/חפץ חיים
יצחק הנשיא/שדרות הפלמ''ח
אלתא/רבי שמעון בן שטח
יהודה הנשיא/הלל
רבי יהודה הנשיא/רב אשי
רשב''י/רבי טרפון
רשב''י/רבי יוחנן בן זכאי
רשב''י/הרב לוין
שדרות ירושלים/הרב לוין
הרותם/החרצית
הרותם/הצבעוני
הצבעוני/הכלנית
הכלנית/הנורית
ביה''ח אסותא
צומת ברכיה
'רווחה ב
אלומה/מרכז
קוממיות/3533
קוממיות/מזכירות
תיכון בית רחל
קופת חולים/קוממיות
שאלות ותשובות לגבי קו 56
מתי מתחיל לפעול קו 56?
קו 56 מתחיל לפעול ב-14:30 בשישי
באיזו שעה קו 56 מפסיק לעבוד?
קו 56 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 56?
כדי לראות מתי קו אשדוד←קוממיות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←קוממיות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 56 (אשדוד←קוממיות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←קוממיות (אשדוד←קוממיות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 56 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 56 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 56 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 56 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 56
קו 56 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 14:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 14:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 23:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל56 (מ מסוף בני ברית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 56 (אשדוד←קוממיות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 56
תעריף הנסיעה ב56 (אשדוד←קוממיות) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
56 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 56 היא מסוף בני ברית והתחנה האחרונה היא קופת חולים/קוממיות.
קו 56 (אשדוד←קוממיות) פועל בסוף שבוע.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 56. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 56.
מעקב אחר קו האוטובוס 56 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 56 (אשדוד←קוממיות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 56 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 56 ב-ישראל
56 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 277 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 37 - מכללת בית ברל-בית ברל<->בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא-11/ לוח זמנים
- 595 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 398 - כצנלסון/ששת הימים-יהוד מונוסון<->בית ספר דתי/הבנים-בית דגן-20/ לוח זמנים
- 138 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 11 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 10 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->דפנה/התדהר-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 20 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - בי''ס אלמותנבי-כסיפה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#כסיפה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 352 - שדרות מלכי ישראל/שדרות לכיש-קרית גת<->יצחק שדה/האצל-דימונה-12/ לוח זמנים
- 99 - תיכון גלילי/אשר ברש-כפר סבא<->טשרניחובסקי/ויצמן-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 6 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->אבטליון/הריטב''א-אלעד-10/ לוח זמנים
- 91 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 604 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 256 - בית ספר ראשונים/הגליל-גני תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 501 - כנפי נשרים/מגן דוד-הרצליה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 570 - הנרקיס/הורדים-אלישמע<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 147 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->צומת גלילות/בסיס צבאי-רמת השרון-1#
- 444 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-10/ לוח זמנים
- 230 - מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 65 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-1#/ לוח זמנים