Linia 686
Dridu - Gara de Nord
STB
STB 686 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 686 de autobuz (Dridu→Gara De Nord) are 10de opriri, prima stație la Dridu și ultima stație la Gara De Nord.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 686 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Dridu→Gara De Nord (10 stații)
Dridu
Faurei
Piata Pajura
Pajurei
Carpati
Griro
Caraiman
Pasaj Grant
Gara De Nord
Gara De Nord
686 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 686?
Linia de autobuz 686 operează începând de la 04:50 în zilele de duminică.
La ce oră se termină programul autobuzului 686?
Linia de autobuz 686 operează până la 14:15 în zilele de duminică.
La ce oră sosește autobuzul 686?
Când sosește Autobuz Dridu - Gara de Nord? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Autobuz Dridu - Gara de Nord care este cel mai apropiat de tine.
Funcționează autobuzul 686 STB de Lunea Luminată?
Orele de funcționare ale autobuzului 686 de Lunea Luminată se pot modifica. Vă rugăm să consultați aplicația Moovit pentru mai multe detalii.
Există o 686 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 686 autobuz oprire.
Orar autobuz 686
Autobuz 686rută funcționează la sfârșit de săptămână. Program ore obișnuite: 04:50 - 14:15
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | Neoperațional | Neoperațional |
Mar | Neoperațional | Neoperațional |
Mie | Neoperațional | Neoperațional |
Joi | Neoperațional | Neoperațional |
Vin | Neoperațional | Neoperațional |
Sâm | Neoperațional | Neoperațional |
Dum | 04:50 - 14:15 | 11 - 15 |
Alerte Serviciu STB autobuz
Vedeți toate actualizările 686 (de la Dridu), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 686 (Dridu→Gara De Nord) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre STB.
Tarif linia 686 autobuz
Prețurile STB 686 (Dridu→Gara De Nord) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor STB, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al STB.
686 (STB)
Prima statie pe ruta autobuzului 686 este Dridu și ultima stație este Gara De Nord. Linia 686 (Dridu→Gara De Nord) este operațională: duminică.
Informații adiționale: Linia 686 are 10 opriri și durata totală a călătoriei este de 19 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute STB, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 686 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 686.
Tracker în timp real Autobuz686
Urmărește linia 686 (Dridu→Gara De Nord) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 686 de autobuz sau ca aplicație tracker live STB autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru STB sau ca un planificator de călătorie pentru Metrou, Tramvai, Troleibuz, Autobuz sau Tren pentru a vă planifica traseul în jurul București. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru STB și orice autobuz, inclusiv linia 686, în București
686 - Direcții alternative
STB în București
- 436 - Oras Buftea - Straulesti/ Program
- 220 - Piata Rahova - Vulcan Berceni/ Program
- 163 - Giulesti Sarbi - Piata Operei/ Program
- 282 - Gara Basarab - Soseaua Fundeni/ Program
- 178 - Master - Sala Palatului/ Program
- 223 - Cartier Rez. Splaiul Unirii - Univ. Crestina Dimitrie Cantemir/ Program
- 331B - Petrom - Piata Romana/ Program
- 443 - Peris - Piata Presei/ Program
- 253 - Parc Teilor - Spitalul Fundeni/ Program
- 100 - Aeroport Henri Coanda Sosiri - Piata Unirii 2/ Program
- 485 - Bragadiru Diamantului (Sosiri) - Parcul Drumul Taberei/ Program
- 322 - Ghencea - Pasaj Domnesti/ Program
- 103 - Isovolta - Pantelimon/ Program
- 335 - Complex Comercial Baneasa - Faur/ Program
- 182 - Gara de Nord - Institutul Oncologic/ Program
- 221 - C.E.T. Vest Militari - Dedeman Ghencea/ Program
- 381 - Clabucet - Piata Resita/ Program
- 425 - Ghencea - Ordoreanu/ Program
- 331 - Cartier Damaroaia - Piata Romana/ Program
- 478 - Bd. Preciziei - Stelelor 64/ Program