Linia A8
Bisericani → Școlile Normale
Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA
Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA A8 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia A8 de autobuz (Bisericani → Școlile Normale) are 22de opriri, prima stație la Bisericani și ultima stație la Școlile Normale.
Alege oricare dintre opriri autobuzului A8 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Bisericani → Școlile Normale (22 stații)
Bisericani
Scăricica
Primăria Alexandru Cel Bun
Magazin Bistrița
Plopușor
Facultativă
Ursuleți
Sarata 2
Sarata 1
Augsburg
Ita
Carrefour
Biserica Nouă
Școala Nr. 4
Petrodava
Bloc Turn
Spital Scări
Staro
Orion
Dărmănești
Metalo
Școlile Normale
A8 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului A8?
Linia de autobuz A8 operează începând de la 06:00 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului A8?
Linia de autobuz A8 operează până la 19:00 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul A8?
Când sosește Autobuz Bisericani → Școlile Normale? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Autobuz Bisericani → Școlile Normale care este cel mai apropiat de tine.
Există o A8 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată A8 autobuz oprire.
Orar autobuz A8
rută de autobuz A8 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 06:00 - 19:00
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 06:00 - 19:00 | 70 - 280 |
Mar | 06:00 - 19:00 | 70 - 280 |
Mie | 06:00 - 19:00 | 70 - 280 |
Joi | 06:00 - 19:00 | 70 - 280 |
Vin | 06:00 - 19:00 | 70 - 280 |
Sâm | 07:10 - 19:00 | 70 - 280 |
Dum | 07:10 - 19:00 | 70 - 280 |
Alerte Serviciu Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA autobuz
Vedeți toate actualizările A8 (de la Bisericani), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. A8 (Bisericani → Școlile Normale) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA.
Tarif linia A8 autobuz
Prețurile Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA A8 (Bisericani → Școlile Normale) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA.
A8 (Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA)
Prima statie pe ruta autobuzului A8 este Bisericani și ultima stație este Școlile Normale. Linia A8 (Bisericani → Școlile Normale) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia A8 are 22 opriri și durata totală a călătoriei este de 36 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Piatra Neamț și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului A8 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz A8.
Tracker în timp real AutobuzA8
Urmărește linia A8 (Bisericani → Școlile Normale) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei A8 de autobuz sau ca aplicație tracker live Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA sau ca un planificator de călătorie pentru Autobuz sau Troleibuz pentru a vă planifica traseul în jurul Piatra Neamț. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA și orice autobuz, inclusiv linia A8, în Piatra Neamț
A8 - Direcții alternative
Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA în Piatra Neamț
- A10 - Piața Centrală ⇆ Agârcia/ Program
- A19 - Piața Centrală ⇆ Bâtca Doamnei/ Program
- M7 - Sarata ⇆ Ciritei/ Program
- A17 - Sarata ⇆ Școlile Normale/ Program
- M6 - Brico Depôt ⇆ Dedeman/ Program
- A15 - Sarata ⇆ IVV/ Program
- M3 - Borzogheanu ⇆ Bloc 40/ Program
- A6 - Gară ⇆ Slobozia/ Program
- M1 - Borzogheanu ⇆ Școala 9/ Program
- M8' - Văleni ⇆ Şcolile Normale/ Program
- A13 - Școli Normale ⇆ Dumbrava Moara/ Program
- A12 - Sarata / Gară ⇆ Izvoare/ Program
- A1 - Gară ⇆ Gârcina / Slatina / Cuejdiu/ Program
- A5 - Dărmănești ⇆ Chintinici/ Program
- A18 - Bloc 40 ⇆ Bazar/ Program
- A4 - Gară ⇆ Chintinici/ Program
- A16 - Dărmănești ⇆ IVV/ Program
- A2ᵇ - Sarata ⇆ Ocol/ Program
- A14 - Sarata ⇆ Dumbrava Moara/ Program