Linia A13
Dumbrava Moara → Şcoli Normale
Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA
Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA A13 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia A13 de autobuz (Dumbrava Moara → Şcoli Normale) are 20de opriri, prima stație la Dumbrava Moara și ultima stație la Școlile Normale.
Alege oricare dintre opriri autobuzului A13 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Dumbrava Moara → Şcoli Normale (20 stații)
Dumbrava Moara
Dumbrava Biserica
Primarie Dumbrava Rosie
Dedeman 2
Dedeman
Peco
Vânători
Comat
Remat
Canal
1 Mai
Școala Nr. 1
Bcr
Spital
Spital Scări
Staro
Orion
Dărmănești
Metalo
Școlile Normale
A13 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului A13?
Linia de autobuz A13 operează începând de la 06:05 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul autobuzului A13?
Linia de autobuz A13 operează până la 20:15 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul A13?
Când sosește Autobuz Dumbrava Moara → Şcoli Normale? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Autobuz Dumbrava Moara → Şcoli Normale care este cel mai apropiat de tine.
Există o A13 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată A13 autobuz oprire.
Orar autobuz A13
rută de autobuz A13 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 06:05 - 20:15
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 06:05 - 20:15 | 60 - 335 |
Mar | 06:05 - 20:15 | 60 - 335 |
Mie | 06:05 - 20:15 | 60 - 335 |
Joi | 06:05 - 20:15 | 60 - 335 |
Vin | 06:05 - 20:15 | 60 - 335 |
Sâm | 06:05 - 20:15 | 60 - 335 |
Dum | 06:05 - 20:15 | 60 - 335 |
Alerte Serviciu Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA autobuz
Vedeți toate actualizările A13 (de la Dumbrava Moara), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. A13 (Dumbrava Moara → Şcoli Normale) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA.
Tarif linia A13 autobuz
Prețurile Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA A13 (Dumbrava Moara → Şcoli Normale) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA.
A13 (Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA)
Prima statie pe ruta autobuzului A13 este Dumbrava Moara și ultima stație este Școlile Normale. Linia A13 (Dumbrava Moara → Şcoli Normale) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia A13 are 20 opriri și durata totală a călătoriei este de 26 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Piatra Neamț și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului A13 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz A13.
Tracker în timp real AutobuzA13
Urmărește linia A13 (Dumbrava Moara → Şcoli Normale) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei A13 de autobuz sau ca aplicație tracker live Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA sau ca un planificator de călătorie pentru Autobuz sau Troleibuz pentru a vă planifica traseul în jurul Piatra Neamț. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA și orice autobuz, inclusiv linia A13, în Piatra Neamț
A13 - Direcții alternative
Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA în Piatra Neamț
- A3 - Gară ⇆ Almaș/ Program
- A5 - Dărmănești ⇆ Chintinici/ Program
- A19 - Piața Centrală ⇆ Bâtca Doamnei/ Program
- M5 - Bloc 40 ⇆ Gară ⇆ Carrefour/ Program
- A12 - Sarata / Gară ⇆ Izvoare/ Program
- A2ᵃ - Gară ⇆ Ocol/ Program
- M6 - Brico Depôt ⇆ Dedeman/ Program
- A8 - Școlile Normale ⇆ Bisericani/ Program
- A6 - Gară ⇆ Slobozia/ Program
- A17 - Sarata ⇆ Școlile Normale/ Program
- M4 - Bloc 40 ⇆ Școala 9/ Program
- M3 - Borzogheanu ⇆ Bloc 40/ Program
- A1 - Gară ⇆ Gârcina / Slatina / Cuejdiu/ Program
- A16 - Dărmănești ⇆ IVV/ Program
- M1 - Borzogheanu ⇆ Școala 9/ Program
- A15 - Sarata ⇆ IVV/ Program
- A7 - Gară ⇆ Brășăuți / Cut/ Program
- A18 - Bloc 40 ⇆ Bazar/ Program
- A14 - Sarata ⇆ Dumbrava Moara/ Program