Linia M1
Borzogheanu → Școala 9
Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA
Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA M1 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia M1 de autobuz (Borzogheanu → Școala 9) are 19de opriri, prima stație la Borzogheanu și ultima stație la Școala Nr. 9.
Alege oricare dintre opriri autobuzului M1 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Borzogheanu → Școala 9 (19 stații)
Borzogheanu
Stadion
Ita
Augsburg
Ita
Carrefour
Biserica Nouă
Școala Nr. 4
Petrodava
Bloc Turn
Spital
Garofița
Lămâiței
POD Reconstructia-Nu Opreste
Narciselor- Nu Opreste
Stația De Salvare
1 Mai
Galleria
Școala Nr. 9
M1 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului M1?
Linia de autobuz M1 operează începând de la 06:00 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră se termină programul autobuzului M1?
Linia de autobuz M1 operează până la 19:20 în zilele de duminică, luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă.
La ce oră sosește autobuzul M1?
Când sosește Autobuz Borzogheanu → Școala 9? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Autobuz Borzogheanu → Școala 9 care este cel mai apropiat de tine.
Există o M1 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată M1 autobuz oprire.
Orar autobuz M1
rută de autobuz M1 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 06:00 - 19:20
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 06:00 - 19:20 | 20 - 70 |
Mar | 06:00 - 19:20 | 20 - 70 |
Mie | 06:00 - 19:20 | 20 - 70 |
Joi | 06:00 - 19:20 | 20 - 70 |
Vin | 06:00 - 19:20 | 20 - 70 |
Sâm | 06:00 - 19:20 | 70 - 90 |
Dum | 06:00 - 19:20 | 70 - 90 |
Alerte Serviciu Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA autobuz
Vedeți toate actualizările M1 (de la Borzogheanu), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. M1 (Borzogheanu → Școala 9) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA.
Tarif linia M1 autobuz
Prețurile Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA M1 (Borzogheanu → Școala 9) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA.
M1 (Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA)
Prima statie pe ruta autobuzului M1 este Borzogheanu și ultima stație este Școala Nr. 9. Linia M1 (Borzogheanu → Școala 9) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia M1 are 19 opriri și durata totală a călătoriei este de 22 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Piatra Neamț și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului M1 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz M1.
Tracker în timp real AutobuzM1
Urmărește linia M1 (Borzogheanu → Școala 9) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei M1 de autobuz sau ca aplicație tracker live Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA sau ca un planificator de călătorie pentru Autobuz sau Troleibuz pentru a vă planifica traseul în jurul Piatra Neamț. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA și orice autobuz, inclusiv linia M1, în Piatra Neamț
M1 - Direcții alternative
Piatra Neamt - SC Troleibuzul SA în Piatra Neamț
- M7 - Sarata ⇆ Ciritei/ Program
- M5 - Bloc 40 ⇆ Gară ⇆ Carrefour/ Program
- A3 - Gară ⇆ Almaș/ Program
- A4 - Gară ⇆ Chintinici/ Program
- A19 - Piața Centrală ⇆ Bâtca Doamnei/ Program
- A13 - Școli Normale ⇆ Dumbrava Moara/ Program
- M3 - Borzogheanu ⇆ Bloc 40/ Program
- A7 - Gară ⇆ Brășăuți / Cut/ Program
- A2ᵃ - Gară ⇆ Ocol/ Program
- M8' - Văleni ⇆ Şcolile Normale/ Program
- A14 - Sarata ⇆ Dumbrava Moara/ Program
- A12 - Sarata / Gară ⇆ Izvoare/ Program
- M2 - Borzogheanu ⇆ Dedeman/ Program
- A11ᵃ - Dărmănești ⇆ Speranța/ Program
- A9 - Școlile Normale ⇆ Mănăstirea Bistrița/ Program
- A15 - Sarata ⇆ IVV/ Program
- M8 - Văleni ⇆ Carrefour/ Program
- A8 - Școlile Normale ⇆ Bisericani/ Program
- A6 - Gară ⇆ Slobozia/ Program