Orar 48 - Comat
Orar Zile ale săptămânii
Stație | Plecare #1 |
---|---|
Malul Roșu | 6:15 |
Carol Davila | 6:16 |
Aviatorilor | 6:17 |
Nicolae Titulescu | 6:19 |
Popa Farcaș | 6:22 |
Logofăt Tăutu | 6:23 |
Rulmenți Grei | 6:33 |
Bariera București | 6:34 |
Rafinăria Astra | 6:35 |
Umerva | 6:36 |
Comat | 6:37 |
TCE Ploiești Bus orar - 48 (Comat)
TCE Ploiești Bus pentru ruta 48, Comat, le oferă navetiștilor un orar fiabil. Orarul este pentru planul de călătorie de la Malul Roșu stație până la Comat stație, însă programul poate fi actualizat din diferite motive.
Puteți accesa un orar online în timp real sau puteți vizualiza o versiune tipărită a orarului Bus. Planificați-vă călătoria în funcție de orarul pentru astăzi, mâine, în timpul săptămânii sau la sfârșitul săptămânii, cu ajutorul orarului fiabil și actualizat al TCE Ploiești.