Linia 48
Comat
TCE Ploiești
TCE Ploiești 48 autobuz - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 48 de autobuz (Comat) are 11de opriri, prima stație la Malul Roșu și ultima stație la Comat.
48 autobuz prezentare orar pentru săptămâna viitoare: pleacă o dată pe zi la 06:15. Zile de operare: zile ale săptămânii.
Alege oricare dintre opriri autobuzului 48 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Comat (11 stații)
Malul Roșu
Carol Davila
Aviatorilor
Nicolae Titulescu
Popa Farcaș
Logofăt Tăutu
Rulmenți Grei
Bariera București
Rafinăria Astra
Umerva
Comat
48 FAQ
La ce oră începe programul autobuzului 48?
Linia de autobuz 48 operează începând de la 06:15 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul autobuzului 48?
Linia de autobuz 48 operează până la 06:15 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră sosește autobuzul 48?
Când sosește autobuzul Comat? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru autobuzul Comat care este cel mai apropiat de tine.
Există o 48 autobuz oprire lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 48 autobuz oprire.
Orar autobuz 48
rută de autobuz 48 operează zile ale săptămânii. Orele uzuale de funcționare:06:15
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 06:15 | Plecare unică |
Mar | 06:15 | Plecare unică |
Mie | 06:15 | Plecare unică |
Joi | 06:15 | Plecare unică |
Vin | 06:15 | Plecare unică |
Sâm | Neoperațional | Neoperațional |
Dum | Neoperațional | Neoperațional |
Alerte Serviciu TCE Ploiești autobuz
Vedeți toate actualizările 48 (de la Malul Roșu), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri autobuz, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 48 (Comat) Urmăriți autobuz în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre TCE Ploiești.
Tarif linia 48 autobuz
Prețurile TCE Ploiești 48 (Comat) se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor TCE Ploiești, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al TCE Ploiești.
48 (TCE Ploiești)
Prima statie pe ruta autobuzului 48 este Malul Roșu și ultima stație este Comat. Linia 48 (Comat) este operațională: zile ale săptămânii.
Informații adiționale: Linia 48 are 11 opriri și durata totală a călătoriei este de 22 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute TCE Ploiești, tracker în timp real pentru autobuz, direcții live, hărți cu rutele liniilor în Ploieşti și te ajută să găsești cele mai apropiate opriri ale autobuzului 48 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de autobuz pentru autobuz 48.
Tracker în timp real autobuz48
Urmărește linia 48 (Comat) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 48 de autobuz sau ca aplicație tracker live TCE Ploiești autobuz pentru a nu pierde niciodată autobuzul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru TCE Ploiești sau ca un planificator de călătorie pentru tramvai, troleibuz, autobuz sau tren pentru a vă planifica traseul în jurul Ploieşti. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru TCE Ploiești și orice autobuz, inclusiv linia 48, în Ploieşti
TCE Ploiești în Ploieşti
- 307 - Pod Înalt - Parcul Industrial/ Program
- 7 - Dorobanțul - Bariera Rudului/ Program
- 4B - Hale Catedrală - Rafinăria Vega/ Program
- 54 - Malul Roșu - Cart. Bereasca/ Program
- 42 - Pod Înalt - Comat/ Program
- 40 - Hale Catedrală - Cart. Bereasca/ Program
- 8 - Hale Catedrală - Cimitirul Bolovani/ Program
- 28 - Spitalul Județean - UZTEL/ Program
- 304 - Gara de Vest - Parcul Industrial/ Program
- 36 - Pod Înalt - UZTEL/ Program
- 35 - Lămâița - Palatul Culturii/ Program
- 300 - Gara de Sud - Parcul Industrial/ Program
- 444 - Rafinorilor - Gara de Sud/ Program
- 303 - Radu de la Afumați - Parcul Industrial/ Program
- 39B - Hale Catedrală - Cart. Mitică Apostol/ Program
- 22 - Auchan / Selgros - Bariera Unirii/ Program
- 1 - Metro - Rafinăria Astra/ Program
- 402 - Lămâița - AFI Palace/ Program
- 305 - Armoniei - Parcul Industrial/ Program