Stația 5 - Bld. Independenței | Scoala Spec. Sf. Maria
7:12
13:12
Stația 78 - Str. C.R. Vivu
7:16
13:16
Orar sâmbătă
Stație
Plecare #1
Plecare #2
Plecare #3
Stația 164 - Str. Mușcatei | Petrocom
7:00
13:00
15:05
Stația 209 - Drumul Cetății
7:03
13:03
15:08
Stația 210 - Drumul Cetății | Comat
7:04
13:04
15:09
Stația 211 - Drumul Cetății | Rombat
7:05
13:05
15:10
Stația 212 - Drumul Cetății
7:06
13:06
15:11
Stația 213 - Drumul Cetății | Schullerwald
7:07
13:07
15:12
Stația 70 - Str. Sigmirului | Atlantis
7:08
13:08
15:13
Stația 3 - Bld. Independenței | Kaufland
7:10
13:10
15:15
Stația 4 - Bld. Independenței | Grădinița 10
7:11
13:11
15:16
Stația 5 - Bld. Independenței | Scoala Spec. Sf. Maria
7:12
13:12
15:17
Stația 78 - Str. C.R. Vivu
7:15
13:15
15:20
Orar duminică și luni
Stație
Plecare #1
Stația 211 - Drumul Cetății | Rombat
7:05
Stația 212 - Drumul Cetății
7:06
Stația 213 - Drumul Cetății | Schullerwald
7:07
Stația 70 - Str. Sigmirului | Atlantis
7:08
Stația 3 - Bld. Independenței | Kaufland
7:10
Stația 4 - Bld. Independenței | Grădinița 10
7:11
Stația 5 - Bld. Independenței | Scoala Spec. Sf. Maria
7:12
Stația 78 - Str. C.R. Vivu
7:15
Transmixt Bus orar - 6 (C.R. Vivu)
Transmixt Bus pentru ruta 6, C.R. Vivu, le oferă navetiștilor un orar fiabil. Orarul este pentru planul de călătorie de la Stația 164 - Str. Mușcatei | Petrocom stație până la Stația 78 - Str. C.R. Vivu stație, însă programul poate fi actualizat din diferite motive.
Puteți accesa un orar online în timp real sau puteți vizualiza o versiune tipărită a orarului Bus. Planificați-vă călătoria în funcție de orarul pentru astăzi, mâine, în timpul săptămânii sau la sfârșitul săptămânii, cu ajutorul orarului fiabil și actualizat al Transmixt.