Orar N107 - C.F.R. Progresul→Piata Unirii 4
Orar De duminică până sâmbătă
Stație | Plecare #1 | Plecare #2 | Plecare #3 | Plecare #4 | Plecare #5 | Plecare #6 | Plecare #7 | Plecare #8 | Plecare #9 | Plecare #10 | Plecare #11 | Plecare #12 | Plecare #13 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C.F.R. Progresul | 22:30 | 23:00 | 23:30 | 0:00 | 0:30 | 1:00 | 1:30 | 2:00 | 2:30 | 3:00 | 3:30 | 4:00 | 4:30 |
Raducanu Cristea | 22:31 | 23:01 | 23:31 | 0:01 | 0:31 | 1:01 | 1:31 | 2:01 | 2:31 | 3:01 | 3:31 | 4:01 | 4:31 |
Luica | 22:32 | 23:01 | 23:31 | 0:02 | 0:32 | 1:02 | 1:32 | 2:02 | 2:32 | 3:01 | 3:31 | 4:02 | 4:32 |
Cimitirul Evreiesc | 22:33 | 23:03 | 23:33 | 0:03 | 0:33 | 1:03 | 1:33 | 2:04 | 2:34 | 3:03 | 3:33 | 4:03 | 4:33 |
Drumul Gazarului | 22:35 | 23:04 | 23:34 | 0:04 | 0:34 | 1:04 | 1:34 | 2:05 | 2:35 | 3:04 | 3:34 | 4:03 | 4:33 |
Toporasi | 22:36 | 23:05 | 23:35 | 0:05 | 0:35 | 1:05 | 1:35 | 2:06 | 2:36 | 3:05 | 3:35 | 4:04 | 4:34 |
Piata Progresul | 22:37 | 23:06 | 23:36 | 0:06 | 0:36 | 1:06 | 1:36 | 2:07 | 2:37 | 3:06 | 3:36 | 4:05 | 4:35 |
Muzeul Bacovia | 22:38 | 23:07 | 23:37 | 0:07 | 0:37 | 1:07 | 1:37 | 2:08 | 2:38 | 3:07 | 3:37 | 4:06 | 4:36 |
Sura Mare | 22:39 | 23:08 | 23:38 | 0:08 | 0:38 | 1:08 | 1:38 | 2:08 | 2:38 | 3:07 | 3:37 | 4:07 | 4:37 |
Piata Eroii Revolutiei | 22:41 | 23:10 | 23:40 | 0:10 | 0:40 | 1:11 | 1:41 | 2:10 | 2:40 | 3:09 | 3:39 | 4:09 | 4:39 |
Stefan Hepites | 22:42 | 23:11 | 23:41 | 0:11 | 0:41 | 1:11 | 1:41 | 2:11 | 2:41 | 3:10 | 3:40 | 4:10 | 4:40 |
Dr. Constantin Istrati | 22:43 | 23:12 | 23:42 | 0:12 | 0:42 | 1:12 | 1:42 | 2:13 | 2:43 | 3:11 | 3:41 | 4:11 | 4:41 |
Autogara Filaret | 22:44 | 23:13 | 23:43 | 0:13 | 0:43 | 1:13 | 1:43 | 2:13 | 2:43 | 3:11 | 3:41 | 4:12 | 4:42 |
Piata Unirii 4 | 22:47 | 23:16 | 23:46 | 0:16 | 0:46 | 1:16 | 1:46 | 2:16 | 2:46 | 3:14 | 3:44 | 4:15 | 4:45 |
STB | Linii de Noapte Bus orar - N107 (C.F.R. Progresul→Piata Unirii 4)
STB | Linii de Noapte Bus pentru ruta N107, C.F.R. Progresul→Piata Unirii 4, le oferă navetiștilor un orar fiabil. Orarul este pentru planul de călătorie de la C.F.R. Progresul stație până la Piata Unirii 4 stație, însă programul poate fi actualizat din diferite motive.
Puteți accesa un orar online în timp real sau puteți vizualiza o versiune imprimată a orarului Bus. Planificați-vă călătoria în funcție de orarul pentru astăzi, mâine, în timpul săptămânii sau în weekend cu ajutorul orarului STB | Linii de Noapte fiabil și actualizat. Actualizăm programul N107, de la C.F.R. Progresul la Piata Unirii 4, zilnic la miezul nopții.