914B-linja
Kuntakeskus
HSL
HSL 914B bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
914B-bussilla (Kuntakeskus) on 25 pysäkkiä alkaen asemalta Karhusuontie ja päättyen asemalle Sivistyskampus.
914B bussi -aikataulun yhteenveto tulevalle viikolle: se lähtee kerran päivässä 06:30. Toiminnassa tällä viikolla: arkipäivisin.
Valitse alta mikä tahansa 914B-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Kuntakeskus (25 pysäkkiä)
Karhusuontie
Evitskogin Vpk
Övidsborg
Gäddnästie
Eskilsintie
Näckels
Erikaksentie
Östermalmintie
Raiviontie
Mastkärr
Jyrkännetie
Nyby
Käpytikantie
Backa
Träskkulla Th
Norrbacka
Kalans
Västerby
Päivärinne
Nimismiehenmäki
Pellas
Fallintie
Säästöpankintie
Bollstadintie
Sivistyskampus
914B UKK
Mihin aikaan 914B bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 914B bussi -pysäkillä klo 06:30 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Mihin aikaan 914B bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 914B bussi -pysäkillä klo 06:30 päivnä maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai.
Milloin 914B bussi saapuu?
Milloin Kuntakeskus Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Kuntakeskus Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 914B (Kuntakeskus) bussi?
Kuntakeskus (Kuntakeskus) bussi-lippu maksaa €2.80–€2.85.
Onko lähelläni 914B bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 914B bussi pysäkki.
914B-bussi -aikataulu
914B bussi reitti liikennöi maanantai - perjantai. Säännölliset aikataulut: 06:30
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 06:30 | Yksittäinen lähtö |
ti | 06:30 | Yksittäinen lähtö |
ke | 06:30 | Yksittäinen lähtö |
to | 06:30 | Yksittäinen lähtö |
pe | 06:30 | Yksittäinen lähtö |
la | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
su | Ei Toiminnassa | Ei Toiminnassa |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 914B (asemalta Karhusuontie), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 914B (Kuntakeskus) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
914B -linjan bussi-maksu
HSL 914B (Kuntakeskus) -matkan hinta on välillä €2.80–€2.85. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
914B (HSL)
914B-bussin ensimmäinen pysäkki on Karhusuontie ja viimeinen pysäkki on Sivistyskampus. 914B (Kuntakeskus) kulkee arkipäivisin.
Lisätietoa: 914B -linjalla on 25 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 20 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 914B-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 914B-bussi-linjalle.
Linjojen 914B reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 914B (Kuntakeskus) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 914B bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 914B, Helsinki
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 914T - Kuntakeskus- Siuntion kk.-Bocksintie/ Aikataulu
- 182A - Kirkkonummi-Siuntio-Siuntion kylpylä
- 993 - Taasjärvi-Söderkulla-Box-Gesterby-Nikkilä/ Aikataulu
- 86 - Herttoniemi(M)-Santahamina/ Aikataulu
- 624 - Tikkurila-Ilola-Leinelä-Koivukylä-Havukoski-Päiväkumpu/ Aikataulu
- 236V - Leppävaara-Viherlaakso-Koskelo-Kalajärvi-Serena/ Aikataulu
- 712 - Tikkurila - Kuusijärvi/ Aikataulu
- 912K - Kuntakeskus-Störsvik-Pikkala/ Aikataulu
- 718A - Rautatientori-Nissas-Sotunki/ Aikataulu
- 831 - Itäkeskus(M)-Östersundom-Landbo/ Aikataulu
- 171Z - Matinkylä (M)-Gesterby-Kirkkonummi/ Aikataulu
- 94N - Rautatientori-Roihuvuori-Kontulankaari/ Aikataulu
- 236 - Leppävaara-Viherlaakso-Kalajärvi-Serena/ Aikataulu
- 737 - Pohjois-Nikinmäki-Nikinmäki-Mikkola-Korso/ Aikataulu
- 561 - Itäkeskus (M)-Malmi-Aviapolis-Kivistö/ Aikataulu
- 966 - Jokela-Vanhakylän koulu - Saunakallio -Terrisuo/ Aikataulu
- 57 - Kontula(M) - Viikki - Koskela - Ruskeasuo - Munkkiniemi/ Aikataulu
- 582 - Espoon keskus-Juvanmalmi-Kalajärvi/ Aikataulu
- 137 - Matinkylä (M)-Matinkallio-Piispankylä-Kuitinmäki/ Aikataulu
- 574 - Peijas-Ruskeasanta-Aviapolis-Ylästö-Myyrmäki/ Aikataulu