Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Adlerka v Bratislava IvAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie Adlerka?

    Najbližšej stanice u Adlerka sú:

    • Cabanova (X) je 700 metrov ďaleko, 10 min pešo.
    • Žatevná je 716 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Adlerka?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Adlerka: 83, 84.

Adlerka mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Adlerka v Bratislava Iv

Zaujíma vás, ako sa dostať do Adlerka v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Adlerka pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Adlerka v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Adlerka? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Cabanova (X); Žatevná.

Do Adlerka sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 83, 84

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Adlerka.

Zjednodušujeme na cestu do Adlerka, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iv, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Adlerka, Bratislava Iv
Adlerka, Bratislava Iv Stredná priemyselná škola elektrotechnická Karola Adlera 5 je stredná škola sídliaca na ulici Karola Adlera číslo 5 v Bratislave. SPŠE sídli na súčasnej adrese od roku 1976. Vznik školy sa datuje do roku 1968, kedy sa rozdelila pôvodná škola na Zochovej ulici. V rokoch 1968 až 1976 bola umiestnená na Palisádach 44. V roku 1976 bola škola presťahovaná do novej budovy 18 - triednej základnej školy v Dúbravke. Nasledovalo prebudovanie, prispôsobenie budovy novým potrebám, dostavba dielní.[1]
Ako do Adlerka hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Adlerka pomocou aplikácie!