Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik v Bratislava IvAutobus, Električka alebo Lanovka?

Pokyny do Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik (Bratislava Iv) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik?

    Najbližšej stanice u Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik sú:

    • Žatevná je 952 metrov ďaleko, 13 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik: 83, 84.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik v Bratislava Iv

Zaujíma vás, ako sa dostať do Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Žatevná.

Do Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 83, 84

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik.

Zjednodušujeme na cestu do Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iv, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik, Bratislava Iv

Najbližšie zastávky do Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr.Michal Klimik v Bratislava Iv

Jednoduchšie sa dostanete do Ambulancia Klinickej Imunologie a Alergologie Mudr… pomocou aplikácie!