Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Aupark v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Aupark?

  Najbližšej stanice u Aupark sú:

  • Aupark je 369 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Einsteinova je 712 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Sad J. Kráľa, Divadlo Aréna je 908 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  • Farského je 1159 metrov ďaleko, 15 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Aupark?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Aupark: 191, 50, 91, 92.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Aupark v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Aupark v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Aupark pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Aupark v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Aupark? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Aupark; Einsteinova; Sad J. Kráľa; Farského.

Do Aupark sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 191, 50, 91, 92

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Aupark.

Zjednodušujeme na cestu do Aupark, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Aupark
Jednoduchšie sa dostanete do Aupark pomocou aplikácie!