Preskočiť na hlavný obsah

Ako do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v Bratislava VAutobus alebo Električka?

Pokyny do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) (Bratislava V) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave)

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave)?

  Najbližšej stanice u University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) sú:

  • Ovsištské Nám. je 874 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  • Lachova (X) je 1158 metrov ďaleko, 15 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave)?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave): 196, 84, 87, 88.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v Bratislava V

Zaujíma vás, ako sa dostať do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave)? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Ovsištské Nám.; Lachova (X).

Do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave) sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 84, 87, 88

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave).

Zjednodušujeme na cestu do University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave), a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava V, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

University of Economics in Bratislava (Ekonomická univerzita v Bratislave), Bratislava V
Jednoduchšie sa dostanete do University of Economics in Bratislava (Ekonomická … pomocou aplikácie!