Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Butik Miss v Bratislava VAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Butik Miss?

  Najbližšej stanice u Butik Miss sú:

  • Strečnianska (X) je 408 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Smolenická je 683 metrov ďaleko, 9 min pešo.
  • Znievska (X) je 702 metrov ďaleko, 10 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Butik Miss?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Butik Miss: 196, 92, 94, 98.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Butik Miss v Bratislava V

Zaujíma vás, ako sa dostať do Butik Miss v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Butik Miss pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Butik Miss v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Butik Miss? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Strečnianska (X); Smolenická; Znievska (X).

Do Butik Miss sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 92, 94, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Butik Miss.

Zjednodušujeme na cestu do Butik Miss, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava V, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Butik Miss, Bratislava V
Jednoduchšie sa dostanete do Butik Miss pomocou aplikácie!