Ako do Železničná stanica Bratislava - Lamač v Bratislava IvAutobus?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Železničná stanica Bratislava - Lamač?

Najbližšej stanice u Železničná stanica Bratislava - Lamač sú:

  • Švantnerova je 969 metrov ďaleko, 14 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Železničná stanica Bratislava - Lamač?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Železničná stanica Bratislava - Lamač: 30, 37, 63.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Železničná stanica Bratislava - Lamač v Bratislava Iv

Zaujíma vás, ako sa dostať do Železničná stanica Bratislava - Lamač v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Železničná stanica Bratislava - Lamač pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Železničná stanica Bratislava - Lamač v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Železničná stanica Bratislava - Lamač? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Švantnerova.

Do Železničná stanica Bratislava - Lamač sa dostanete do Autobus. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 30, 37, 63

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Železničná stanica Bratislava - Lamač.

Zjednodušujeme na cestu do Železničná stanica Bratislava - Lamač, a preto viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iv, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Železničná stanica Bratislava - Lamač, Bratislava Iv
Jednoduchšie sa dostanete do Železničná stanica Bratislava - Lamač pomocou aplikácie!