Ako do Cukráreň Viktória v BratislavaAutobus alebo Električka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Cukráreň Viktória?

Najbližšej stanice u Cukráreň Viktória sú:

  • Ovsištské Nám. je 135 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Lachova (X) je 1118 metrov ďaleko, 15 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Cukráreň Viktória?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Cukráreň Viktória: 84, 87, 98, 99.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Cukráreň Viktória v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Cukráreň Viktória v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Cukráreň Viktória pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Cukráreň Viktória v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Cukráreň Viktória? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Ovsištské Nám.; Lachova (X).

Do Cukráreň Viktória sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 84, 87, 98, 99

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Cukráreň Viktória.

Zjednodušujeme na cestu do Cukráreň Viktória, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Cukráreň Viktória
Jednoduchšie sa dostanete do Cukráreň Viktória pomocou aplikácie!