Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Devínska cesta-kameňolom v Bratislava IvAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie Devínska cesta-kameňolom?

    Najbližšej stanice u Devínska cesta-kameňolom sú:

    • Nový Kameňolom je 175 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Devínska cesta-kameňolom?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Devínska cesta-kameňolom: 28, 29.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Devínska cesta-kameňolom v Bratislava Iv

Zaujíma vás, ako sa dostať do Devínska cesta-kameňolom v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Devínska cesta-kameňolom pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Devínska cesta-kameňolom v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Devínska cesta-kameňolom? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Nový Kameňolom.

Do Devínska cesta-kameňolom sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 28, 29

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Devínska cesta-kameňolom.

Zjednodušujeme na cestu do Devínska cesta-kameňolom, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iv, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Devínska cesta-kameňolom, Bratislava Iv

Najbližšie zastávky do Devínska cesta-kameňolom v Bratislava Iv

Jednoduchšie sa dostanete do Devínska cesta-kameňolom pomocou aplikácie!