Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Dom Kultúry Lúky v BratislavaAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Dom Kultúry Lúky?

  Najbližšej stanice u Dom Kultúry Lúky sú:

  • Lúčanka je 235 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Vyšehradská je 350 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Dom Kultúry Lúky?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Dom Kultúry Lúky: 196, 83, 92, 94, 98.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Dom Kultúry Lúky v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Dom Kultúry Lúky v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Dom Kultúry Lúky pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Dom Kultúry Lúky v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Dom Kultúry Lúky? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Lúčanka; Vyšehradská.

Do Dom Kultúry Lúky sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 83, 92, 94, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Dom Kultúry Lúky.

Zjednodušujeme na cestu do Dom Kultúry Lúky, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Dom Kultúry Lúky
Jednoduchšie sa dostanete do Dom Kultúry Lúky pomocou aplikácie!