Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Humenice v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Humenice?

  Najbližšej stanice u Humenice sú:

  • Záhorská (X) je 269 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Humenice?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Humenice: 36, 37.

  Viac informácií…
Humenice mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Humenice v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Humenice v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Humenice pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Humenice v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Humenice? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Záhorská (X).

Do Humenice sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 36, 37

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Humenice.

Zjednodušujeme na cestu do Humenice, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Humenice
Jednoduchšie sa dostanete do Humenice pomocou aplikácie!