Preskočiť na hlavný obsah

Ako do K-Dh 0 v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie K-Dh 0?

  Najbližšej stanice u K-Dh 0 sú:

  • Žatevná je 1014 metrov ďaleko, 13 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko K-Dh 0?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky K-Dh 0: 36, 83.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do K-Dh 0 v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do K-Dh 0 v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do K-Dh 0 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na K-Dh 0 v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do K-Dh 0? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Žatevná.

Do K-Dh 0 sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 36, 83

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do K-Dh 0.

Zjednodušujeme na cestu do K-Dh 0, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

K-Dh 0
Jednoduchšie sa dostanete do K-Dh 0 pomocou aplikácie!