Ako do Koliba v Bratislava IiiAutobus, Lanovka alebo Električka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Koliba?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Koliba: 44, 63.

Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Koliba?

Tieto Lanovka zastávky blízko linky Koliba: 203.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Koliba v Bratislava Iii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Koliba v Bratislava Iii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Koliba pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Koliba v reálnom čase.

Do Koliba sa dostanete do Autobus, Lanovka alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 44, 63 Lanovka: 203

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Koliba.

Zjednodušujeme na cestu do Koliba, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Koliba, Bratislava Iii
Jednoduchšie sa dostanete do Koliba pomocou aplikácie!