Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Panónska cesta 16 v Bratislava VAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie Panónska cesta 16?

    Najbližšej stanice u Panónska cesta 16 sú:

    • Smolenická je 852 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Panónska cesta 16?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Panónska cesta 16: 191, 93, 98.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Panónska cesta 16 v Bratislava V

Zaujíma vás, ako sa dostať do Panónska cesta 16 v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Panónska cesta 16 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Panónska cesta 16 v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Panónska cesta 16? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Smolenická.

Do Panónska cesta 16 sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 191, 93, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Panónska cesta 16.

Zjednodušujeme na cestu do Panónska cesta 16, a preto viac ako 840 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava V, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Panónska cesta 16, Bratislava V
Jednoduchšie sa dostanete do Panónska cesta 16 pomocou aplikácie!