Ako do Parkville v Bratislava IiiAutobus alebo Lanovka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Parkville?

Najbližšej stanice u Parkville sú:

  • Cesta Na Kamzík je 869 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  • Hlavná Stanica je 1033 metrov ďaleko, 14 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Parkville?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Parkville: 21, 61, 63, 74, 83.

Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Parkville?

Tieto Lanovka zastávky blízko linky Parkville: 203.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Parkville v Bratislava Iii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Parkville v Bratislava Iii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Parkville pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Parkville v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Parkville? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Cesta Na Kamzík; Hlavná Stanica.

Do Parkville sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 21, 61, 63, 74, 83 Lanovka: 203

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Parkville.

Zjednodušujeme na cestu do Parkville, a preto viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Iii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Parkville, Bratislava Iii
Jednoduchšie sa dostanete do Parkville pomocou aplikácie!