Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Slovak Telekom v Bratislava IiAutobus alebo Lanovka?

Slovak Telekom mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Slovak Telekom (Bratislava Ii) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Slovak Telekom

Otázky a odpovede

  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Slovak Telekom?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Slovak Telekom: 196, 70, 74, 96, 98.

  • Ktorá Lanovka zastávka linky blízko Slovak Telekom?

    Tieto Lanovka zastávky blízko linky Slovak Telekom: 201, 212.

Slovak Telekom mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Slovak Telekom v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Slovak Telekom v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Slovak Telekom pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Slovak Telekom v reálnom čase.

Do Slovak Telekom sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 196, 70, 74, 96, 98 Lanovka: 201, 212

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Slovak Telekom.

Zjednodušujeme na cestu do Slovak Telekom, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Slovak Telekom, Bratislava Ii
Slovak Telekom, Bratislava Ii Slovak Telekom je najväčší slovenský poskytovateľ služieb pevnej telefónnej linky, internetu a IPTV (digitálnej televízie na IP platforme). Svoje služby predáva pod marketingovým názvom Telekom. Slovak Telekom je súčasťou spoločnosti Deutsche Telekom AG a svoje služby predáva tradične s predajom technologických zariadení. Taktiež vlastní internetový portál Zoznam.sk a ďalšie firmy. Spoločnosť Slovak Telekom, a.s., vlastní certifikát systému manažérstva kvality podľa EN ISO 9001:2000 a certifikát systému manažérstva životného prostredia podľa EN ISO 14001:2004.
Ako do Slovak Telekom hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Slovak Telekom pomocou aplikácie!