Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Technopol v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Technopol?

  Najbližšej stanice u Technopol sú:

  • Technopol je 151 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Topoľčianska (X) je 427 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  • Šintavská (X) je 864 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  • Antolská je 928 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Technopol?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Technopol: 83, 92, 98.

  Viac informácií…
Technopol mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Technopol v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Technopol v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Technopol pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Technopol v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Technopol? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Technopol; Topoľčianska (X); Šintavská (X); Antolská.

Do Technopol sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 83, 92, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Technopol.

Zjednodušujeme na cestu do Technopol, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Technopol
Jednoduchšie sa dostanete do Technopol pomocou aplikácie!