Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Tyršovo Nábrežie v BratislavaAutobus, Električka alebo Vlak?

Tyršovo Nábrežie mapa

Pokyny do Tyršovo Nábrežie (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Tyršovo Nábrežie

Ako sa dostať do Tyršovo Nábrežie Vlak?

Kliknite na trasu Vlak, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Tyršovo Nábrežie?

  Najbližšej stanice u Tyršovo Nábrežie sú:

  • Sad J. Kráľa, Divadlo Aréna je 464 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Aupark je 758 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Most Snp je 982 metrov ďaleko, 13 min pešo.
  • Šafárikovo Nám., Uk je 1157 metrov ďaleko, 15 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Tyršovo Nábrežie?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Tyršovo Nábrežie: 29, 30, 37, 50, 70, 91, 92.

  Viac informácií…
 • Ktorá Vlak zastávka linky blízko Tyršovo Nábrežie?

  Tieto Vlak zastávky blízko linky Tyršovo Nábrežie: S50.

  Viac informácií…
 • Ktorá Električka zastávka linky blízko Tyršovo Nábrežie?

  Tieto Električka zastávky blízko linky Tyršovo Nábrežie: 3, X6.

  Viac informácií…
Tyršovo Nábrežie mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Tyršovo Nábrežie v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Tyršovo Nábrežie v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Tyršovo Nábrežie pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Tyršovo Nábrežie v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Tyršovo Nábrežie? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Sad J. Kráľa; Aupark; Most Snp; Šafárikovo Nám..

Do Tyršovo Nábrežie sa dostanete do Autobus, Električka alebo Vlak. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 29, 30, 37, 50, 70, 91, 92 Vlak: S50 Električka: 3, X6

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Tyršovo Nábrežie.

Zjednodušujeme na cestu do Tyršovo Nábrežie, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Tyršovo Nábrežie
Tyršovo Nábrežie Tyršovo nábrežie je nábrežie Dunaja v Bratislave v mestskej časti Petržalka v okrese Bratislava V. Je pomenované podľa Miroslava Tyrša, zakladateľa organizovaného telovýchovného hnutia Sokol. Z juhu je ohraničené komunikáciou Viedenská cesta, ktorá ho oddeľuje od Sadu Janka Kráľa. Nachádza sa tu divadlo Aréna a dve štýlové reštaurácie Au café a Leberfinger. V 80. a 90. rokoch 20. storočia sa tu nachádzal Lunapark, začiatkom 21. storočia bol odstránený a odvtedy sa nábrežie používa na kultúrne-spoločenské a rekreačné akcie. Pretože nábrežie je záplavové územie, neuvažuje sa o novom sprevádzkovaní zábavného parku na tomto území, nábrežie sa má naďalej využívať na kultúrno-spoločenské akcie. V júni 2005 sa tu odohral koncert britského speváka Eltona Johna. V novembri 2005 tu boli napadnutí študenti, jeden z nich, Daniel Tupý zraneniam podľahol.
Jednoduchšie sa dostanete do Tyršovo Nábrežie pomocou aplikácie!