Ako do UPC Broadband Slovakia v Bratislava VAutobus alebo Električka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie UPC Broadband Slovakia?

Najbližšej stanice u UPC Broadband Slovakia sú:

  • Vš Manažmentu je 129 metrov ďaleko, 2 min pešo.
  • Žst Petržalka je 553 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Švabinského je 674 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  • Romanova je 900 metrov ďaleko, 13 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko UPC Broadband Slovakia?

Tieto Autobus zastávky blízko linky UPC Broadband Slovakia: 94, 96.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do UPC Broadband Slovakia v Bratislava V

Zaujíma vás, ako sa dostať do UPC Broadband Slovakia v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do UPC Broadband Slovakia pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na UPC Broadband Slovakia v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do UPC Broadband Slovakia? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Vš Manažmentu; Žst Petržalka; Švabinského; Romanova.

Do UPC Broadband Slovakia sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 94, 96

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do UPC Broadband Slovakia.

Zjednodušujeme na cestu do UPC Broadband Slovakia, a preto viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava V, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

UPC Broadband Slovakia, Bratislava V
Jednoduchšie sa dostanete do UPC Broadband Slovakia pomocou aplikácie!