Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Vajnory v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Vajnory?

  Najbližšej stanice u Vajnory sú:

  • Uhliská (X) je 37 metrov ďaleko, 1 min pešo.
  • Oc Vajnory (X) je 407 metrov ďaleko, 6 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Vajnory?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Vajnory: 52, 53, 65.

  Viac informácií…
Vajnory mapa
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Vajnory v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Vajnory v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Vajnory pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Vajnory v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Vajnory? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Uhliská (X); Oc Vajnory (X).

Do Vajnory sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 52, 53, 65

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Vajnory.

Zjednodušujeme na cestu do Vajnory, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Vajnory
Jednoduchšie sa dostanete do Vajnory pomocou aplikácie!