Ako do Vozovňa Krasňany (tram, bus) v Bratislava Električka alebo Autobus

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Pokyny do Vozovňa Krasňany (tram, bus) (Bratislava) s verejnou dopravou

Kliknutím na trasu získate aktualizovaný cestovný poriadok, live príchody a podrobné pokyny.

Kliknite na cestu pre získanie aktualizovaných cestovných poriadkov

Získajte pokyny z vašej aktuálnej polohy
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2700 miest v 86+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak
Pridajte tento odznak na vašu stránku Kliknúť pre skopírovanie HTML

Zaujíma vás, ako sa dostať do Vozovňa Krasňany (tram, bus) v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Vozovňa Krasňany (tram, bus) pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Vozovňa Krasňany (tram, bus) v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Vozovňa Krasňany (tram, bus)? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Vozovňa Krasňany.

Do Vozovňa Krasňany (tram, bus) sa dostanete do Električka alebo Autobus. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Električka: 3, 5.

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Vozovňa Krasňany (tram, bus).

Zjednodušujeme na cestu do Vozovňa Krasňany (tram, bus), a preto viac ako 300 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Vozovňa Krasňany (tram, bus)

Najbližšie zastávky do Vozovňa Krasňany (tram, bus) v Bratislava

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie