קו 2
ת. מרכזית ערד/רציפים←יהודה/תחנה מרכזית
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 2 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 2 (ת. מרכזית ערד/רציפים←יהודה/תחנה מרכזית) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ערד/רציפים ומסתיים ביהודה/תחנה מרכזית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 2 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית ערד/רציפים←יהודה/תחנה מרכזית (48 תחנות)
ת. מרכזית ערד/רציפים
חברון/חן
אלעזר בן יאיר/חברון
אליעזר בן יאיר/שמעון
אלעזר בן יאיר/יהודה
ישיבת לב שמחה/בן יאיר
יובל/נביעות
יובל/אדווה
נחל/פלג
אשד/יובל
אשד/פלג
ישיבת לב שמחה/אשד
הקנאים/אשד
בי''ס טללים/הקנאים
מעון/תפוח
חברון/מעון
חברון/נתיב תאנה
חברון/נתיב גפן
מועצת הפועלים
ירושלים/שמעון
הקנאים/דוד המלך
הקנאים/יאשיהו
מרכז צעירים/יאשיהו
סלעית/יסעור
סלעית/דוכיפת
דוכיפת/עיט
דוכיפת/זרזיר
דוכיפת/נץ
סלעית/אגמית
אגמית/אנפה
אגמית/זמיר
תיכון אורט/יאשיהו
יהודה/הספורט
יהודה/המכבים
עיריית ערד
צבר/פלמ''ח
עין התכלת/צבר
עין התכלת/חרצית
מזרח/נוגה
ענבלים/שופר
ענבלים/שיר
כינור/מזמור
נוגה/חליל
הערבה/ענבר
רענן/הערבה
פלמ''ח/אפק
פלמ''ח/עין התכלת
יהודה/תחנה מרכזית
שאלות ותשובות לגבי קו 2
מתי מתחיל לפעול קו 2?
קו 2 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 2 מפסיק לעבוד?
קו 2 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 2?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית ערד/רציפים←יהודה/תחנה מרכזית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית ערד/רציפים←יהודה/תחנה מרכזית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 2 (ת. מרכזית ערד/רציפים←יהודה/תחנה מרכזית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית ערד/רציפים←יהודה/תחנה מרכזית (ת. מרכזית ערד/רציפים←יהודה/תחנה מרכזית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 2 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 2 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 2 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 2 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 2
קו 2 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ג׳ | 06:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ד׳ | 06:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 16:00 | 15 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל2 (מ ת. מרכזית ערד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 2 (ת. מרכזית ערד/רציפים←יהודה/תחנה מרכזית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 2
תעריף הנסיעה ב2 (ת. מרכזית ערד/רציפים←יהודה/תחנה מרכזית) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
2 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 2 היא ת. מרכזית ערד/רציפים והתחנה האחרונה היא יהודה/תחנה מרכזית.
קו 2 (ת. מרכזית ערד/רציפים←יהודה/תחנה מרכזית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 2. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 2.
מעקב אחר קו האוטובוס 2 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 2 (ת. מרכזית ערד/רציפים←יהודה/תחנה מרכזית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 2 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 2 ב-ישראל
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 9 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 20 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - בי''ס אלמותנבי-כסיפה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ כסיפה/ לוח זמנים
- 10 - ביה''ח תל השומר/שיקום-רמת גן<->בית החולים תל השומר/שיקום-רמת גן-30/ לוח זמנים
- 2 - בית עלמין פרדס חיים-כפר סבא<->בית עלמין פרדס חיים-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 11 - קניון שרונים/הרקון-הוד השרון<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 368 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 60 - צומת מחנה משאבים-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-29
- 4 - דפנה/התדהר-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-3#/ לוח זמנים
- 142 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בא''ח 84 גבעתי-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 377 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת סוקולוב-הוד השרון<->קניון שרונים/הרקון-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 55 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-2#/ לוח זמנים
- 124 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->המוביל/טארק עבד אל חי-טירה-1#/ לוח זמנים
- 276 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 75 - מסוף שניידר-פתח תקווה<->מרכז מסחרי גבעת סביון-גני תקווה-20
- 147 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->צומת גלילות/בסיס צבאי-רמת השרון-1#
- 613 - בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-2#/ לוח זמנים
- 142 - מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 153 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרחב עם-מרחב עם-1#/ לוח זמנים
- 18 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים