קו 268
בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 268 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 268 (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בלבונה/דבורנית ומסתיים בת. רכבת מודיעין מרכז.
לוח הזמנים לקו 268 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב06:30. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 268 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות (25 תחנות)
לבונה/דבורנית
לבונה/ערבה
לבונה/האלה
לבונה/אשחר
לבונה/מעלה הזית
מעלה הזית/לבונה
פריחת השקד/דולב
פריחת השקד
מעלה הזית א
מעלה הזית ב
מרכז ספורט
האשל/השקד עופרים
הברוש/הרימון
הברוש א
מעלה הזית/הברוש
עופרים/כיכר
צרכניה
מעלה ההר
ניל''י/שער
צומת חשמונאים דרום
צומת לפיד/מערב
צומת כפר רות מערב
שד. החשמונאים/שומרי החומות
עירייה
ת. רכבת מודיעין מרכז
שאלות ותשובות לגבי קו 268
מתי מתחיל לפעול קו 268?
קו 268 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 268 מפסיק לעבוד?
קו 268 מפסיק לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 268?
כדי לראות מתי קו בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 268 (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 268 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 268 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 268 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 268 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 268
קו האוטובוס 268, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 06:40 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל268 (מ לבונה/דבורנית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 268 (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 268
תעריף הנסיעה ב268 (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
268 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 268 היא לבונה/דבורנית והתחנה האחרונה היא ת. רכבת מודיעין מרכז.
קו 268 (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 268. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 268.
מעקב אחר קו האוטובוס 268 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 268 (בית אריה←מודיעין-מכבים-רעות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 268 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 268 ב-ישראל
268 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 38 - הגליל/מאירוביץ-חיפה<->הגליל/מאירוביץ-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 947 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 5 - מכללה להנדסה ירושלים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- א70 - זלמן שזר/חיל הים-ראשון לציון<->גדולי ישראל/השירה העברית-ראשון לציון-1א
- 1 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 98 - פארק רבין/דרך השלום-כרמיאל<->הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 384 - בית ספר שדה-תמר<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 6 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 389 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#/ לוח זמנים
- 71 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 86 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 220 - שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 80א - חטיבת כרמלי א-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 171 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 430 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 12 - ברעם/האומן-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 16 - מעבר גבול טאבה-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים