קו 3
אשד/יובל←משמר/שוהם
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 3 (אשד/יובל←משמר/שוהם) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל באשד/יובל ומסתיים במשמר/שוהם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשד/יובל←משמר/שוהם (33 תחנות)
אשד/יובל
אשד/פלג
כפר נרדים/בן יאיר
תלמוד תורה/עוזיהו
חרוב/תדהר
בי''ס טללים/הקנאים
מעון/תפוח
חברון/מעון
חברון/נתיב תאנה
חברון/נתיב גפן
יהודה/תחנה מרכזית
עיריית ערד
צבר/פלמ''ח
עין התכלת/צבר
עין התכלת/חרצית
רענן/הערבה
פלמ''ח/אפק
צבר/פלמ''ח
פלמ''ח/עין התכלת
יהודה/פלמ''ח
יהודה/המכבים
מבצע לוט/סיירים
הגלעד/מבצע לוט
אחווה/הכרמל
מואב/נוף
נוף/מגדל
גל/נוף
גל/מעוז
אודם/רימון
אודם/ספיר
שוהם/אודם
שוהם/תרשיש
משמר/שוהם
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-08:30 בשישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו אשד/יובל←משמר/שוהם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשד/יובל←משמר/שוהם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (אשד/יובל←משמר/שוהם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשד/יובל←משמר/שוהם (אשד/יובל←משמר/שוהם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו 3 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:25 - 23:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 23:55 | 15 |
ב׳ | 00:25 - 23:55 | 15 |
ג׳ | 07:05 - 23:55 | 10 |
ד׳ | 00:25 - 23:55 | 10 |
ה׳ | 00:25 - 23:55 | 15 |
ו׳ | 00:25 - 08:30 | 20 |
ש׳ | 21:15 - 23:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ אשד/יובל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (אשד/יובל←משמר/שוהם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (אשד/יובל←משמר/שוהם) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
3 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 3 היא אשד/יובל והתחנה האחרונה היא משמר/שוהם.
קו 3 (אשד/יובל←משמר/שוהם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (אשד/יובל←משמר/שוהם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
3 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 139 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 228 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->נחל איילון/נחל פארן-צור יצחק-2#/ לוח זמנים
- 596 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 564 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#
- 32 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->מסוף קדמה-רמת השרון-11/ לוח זמנים
- 551 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-21/ לוח זמנים
- 39 - בית עלמין פרדס חיים-כפר סבא<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 572 - תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן-כפר סבא<->קלצ'קין-תל אביב יפו-1#
- 445 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-10/ לוח זמנים
- 610 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 687 - שכונה 4-שגב שלום<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 35 - המרכבה/הבנאי-חולון<->קניון איילון-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 28 - מסוף גולדה/רציפים-תל אביב יפו<->מסוף קרית אונו-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-3#/ לוח זמנים
- 99 - תיכון גלילי/אשר ברש-כפר סבא<->טשרניחובסקי/ויצמן-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 5 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->מסוף/רבי יהודה הנשיא-אלעד-10/ לוח זמנים
- 259 - איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 88 - בן גוריון/העצמאות-הרצליה<->בית ספר הרצל רעות/א.ל.זיסו-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 84 - בורוכוב/הנגב-רעננה<->רש''י/שבטי ישראל-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 48 - דפנה/התדהר-רעננה<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים