קו 436
אשקלון←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 436 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 436 (אשקלון←ירושלים) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 436 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשקלון←ירושלים (26 תחנות)
ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני
בן גוריון/נאות אשקלון
שד' בן גוריון/רמז
צומת אשקלון
צומת ברכיה
צומת אבא הילל סילבר/לצפון
צומת ניר ישראל/ברכיה
צומת הודיה
מחנה עמנואל/נגבה
צומת משואות יצחק
צומת מרכז שפירא
צומת עין צורים
צומת שפיר/זרחיה
אביגדור/כפר ורבורג
מחנה ברלב
מסעף קריית מלאכי/יגאל הורוביץ
מסעף קריית מלאכי/בן גוריון
מסוף קסטינה-מלאכי לצפון
צומת ערוגות
מסעף ערוגות
צומת אחים
צומת ראם מסמיה
צומת שערי אברהם
צומת חטיבה שבע/לטרון
מחלף חמד
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 436
מתי מתחיל לפעול קו 436?
קו 436 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 436 מפסיק לעבוד?
קו 436 מפסיק לפעול ב-13:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 436?
כדי לראות מתי קו אשקלון←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשקלון←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 436 (אשקלון←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשקלון←ירושלים (אשקלון←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 436 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 436 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 436 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 436 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 436
קו 436 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:30 - 13:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 13:45 | 20 - 120 |
ב׳ | 06:30 - 13:45 | 45 - 210 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:30 - 13:45 | 45 - 210 |
ה׳ | 06:30 - 13:45 | 45 - 210 |
ו׳ | 11:20 - 14:05 | 50 - 60 |
ש׳ | 20:55 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל436 (מ ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 436 (אשקלון←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 436
תעריף הנסיעה ב436 (אשקלון←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
436 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 436 היא ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 436 (אשקלון←ירושלים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 436. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 436.
מעקב אחר קו האוטובוס 436 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 436 (אשקלון←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 436 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 436 ב-ישראל
436 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 81א - שדרות יעקב/הכלנית-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 3 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים
- 999 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 44 - השלום/בר אילן-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 37 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 910 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 18א - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3ז/ לוח זמנים
- 853 - מבוא חמה-מבוא חמה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ן/ לוח זמנים
- 50 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->שדרות התמרים/שפיפון-אילת-2#/ לוח זמנים
- 23 - הפלמח/הצלפים-חיפה<->הנביאים/אחד העם-חיפה-2#
- 94א - הכלניות/הרקפות-רכסים<->הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 31 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->מרבד הקסמים/כביש 411-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 80א - אריה לוין /חבד-חיפה<->בן עמי-קרית אתא-1ב/ לוח זמנים
- 93 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 70א - חיים ברלב/שדרות יצחק רבין-ראשון לציון<->חיל התותחנים/חיל השריון-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים