Linka 53
Vajnory, Konečná
Dopravný podnik Bratislava
Cestovný poriadok a zastávky Dopravný podnik Bratislava 53 autobus (Aktualizované)
53 autobus (Vajnory, Konečná) 18 zastávky odchádza z Trnavské Mýto a končí Vajnory, Konečná.
Vyberte si niektorú z položiek 53 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.
Pokyny: Vajnory, Konečná (18 zastávky)
Trnavské Mýto
Nová Doba
Bajkalská
Sabinovská
Trnavská
Slovinská (X)
Rádiová (X)
Vozovňa Trnávka (X)
Oc Rožňavská (X)
Zlaté Piesky
Kon-Rad (X)
Vajnory, Nadjazd (X)
Oc Vajnory (X)
Uhliská (X)
Miú Vajnory (X)
Hospodárska (X)
Vajnory (X)
Vajnory, Konečná
53 FAQ
Kedy začne fungovať 53 autobus?
Služby 53 autobus sa začínajú o 04:40 dňa pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok.
Kedy prestane služba 53 autobus fungovať?
Služby 53 autobus sa zastavujú o 23:13 nedeľa, pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota.
Kedy príde 53 autobus?
Kedy prichádza linka Vajnory, Konečná Autobus? Skontroujte si živé časy príchodu na živé časy príchodu a na zobrazenie celého harmonogramu linky Vajnory, Konečná Autobus, ktorá je najbližšie k vášmu miestu.
Funguje linka 53 autobus spoločnosti Dopravný podnik Bratislava dňa Deň práce and Koniec druhej svetovej vojny?
Prevádzková doba 53 autobus dňa Deň práce and Koniec druhej svetovej vojny sa môže zmeniť. Ďalšie informácie nájdete v aplikácii Moovit.
Je niekde 53 autobus zastávka v mojej blízkosti?
Kliknúť sem zobrazí najbližší 53. autobus zastávka.
53 autobus Harmonogram
53 autobus cesta premáva každý deň. Bežné hodiny: 04:40 - 23:13
Deň | Prevádzkové hodiny | Frekvencia (minúty) |
---|---|---|
po | 04:40 - 23:13 | 12 - 30 |
ut | 04:40 - 23:13 | 12 - 30 |
st | 04:40 - 23:13 | 12 - 30 |
št | 04:40 - 23:13 | 12 - 30 |
pi | 04:40 - 23:13 | 12 - 30 |
so | 04:50 - 23:13 | 19 - 30 |
ne | 04:50 - 23:13 | 19 - 30 |
Upozornenia na služby Dopravný podnik Bratislava autobus
Pozrite si všetky aktualizácie na 53 (zo stanice Trnavské Mýto) vrátane informácií o stave v reálnom čase, meškaní autobus, zmien trás, zmien umiestnení zastávok a akýchkoľvek ďalších zmien služieb. Získajte zobrazenie mapy 53 (Vajnory, Konečná) v reálnom čase a sledujte autobus, ako sa pohybuje na mape. Stiahnite si aplikáciu pre všetky informácie o Dopravný podnik Bratislava.
Linka 53, cena autobus
Ceny Dopravný podnik Bratislava 53 (Vajnory, Konečná) sa môžu meniť na základe niekoľkých faktorov. Viac informácií o cene vstupeniek v agentúre Dopravný podnik Bratislava nájdete v aplikácii Moovit alebo na oficiálnej webovej stránke Dopravný podnik Bratislava.
53 (Dopravný podnik Bratislava)
Prvá zastávka trasy 53 autobus je Trnavské Mýto a posledná zastávka je Vajnory, Konečná. 53 (Vajnory, Konečná) je funkčný počas každý deň.
Ďalšie informácie: 53 má 18 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 25 minút.
Na ceste? Zistite, prečo viac ako 1.5 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka Dopravný podnik Bratislava navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie 53 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre 53 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.
Sledovač linky 53 Autobus v reálnom čase
Sledujte linku 53 (Vajnory, Konečná) na živej mape v reálnom čase a sledujte jej polohu, keď sa pohybuje medzi stanicami. Použite Moovit ako sledovač liniek 53 autobus alebo živú aplikáciu na sledovanie Dopravný podnik Bratislava autobus a už nikdy nezmeškáte svoj autobus.
Použite aplikáciu ako plánovač cesty pre Dopravný podnik Bratislava alebo plánovač cesty pre Električka, Autobus, Trolejbus alebo Vlak na plánovanie trasy okolo mesta Bratislava. Plánovač ciest zobrazuje aktualizované údaje pre agentúru Dopravný podnik Bratislava a akýkoľvek autobus vrátane linky 53 v meste Bratislava
53 - Alternatívne Smery
Dopravný podnik Bratislava v Bratislava
- 58 - Trnávka, Technická ◄► ŽST Nové Mesto/ Časový plán
- 87 - Ružinov, Astronomická ◄► Ovsište/ Časový plán
- 123 - Lamač ◄► Dúbravka, Žatevná/ Časový plán
- 94 - Blumentál ◄► Petržalka, Holíčska/ Časový plán
- 74 - Hlavná stanica ◄► Vlčie hrdlo/ Časový plán
- N55 - Hlavná stanica ◄► Rača, Na pántoch/ Časový plán
- 41 - Hlavná stanica / Vozovňa Hroboňova◄► Búdková/ Časový plán
- 144 - Kamzík ◄► Koliba/ Časový plán
- 35 - Karlova Ves, Kuklovská ◄► Dúbravská cesta/ Časový plán
- 66 - Prievoz, Domkárska ◄► Trhovisko/ Časový plán
- 52 - ŽST Vajnory ◄► Rača/ Časový plán
- 59 - Rača, Na pántoch ◄► Petržalka, Antolská/ Časový plán
- 92 - Devínska Nová Ves, Volkwagen ◄► Vozovňa Petržalka/ Časový plán
- 88 - Autobusová stanica ◄► Most SNP; cez Petržalku/ Časový plán
- 29 - Nové SND ◄► Devínska Nová Ves, Opletalova/ Časový plán
- 30 - Lamač ◄► Most SNP/ Časový plán
- X5 - Karlova Ves ◄► Dúbravka/ Časový plán
- N56 - Zlaté piesky ◄► Rača, Hečkova/ Časový plán
- 83 - Petržalka, Technopol ◄► Dúbravka, Pri kríži/ Časový plán
- 44 - Koliba ◄► Jaskový rad / Nár. onkolog. ústav/ Časový plán