Autobus - 65

65

Čiližská

MHD Bratislava-Bus

65 autobus Harmonogram a zastávky trasy

65 autobus (Smer: Čiližská) 35 zastávky odchádza z Tbiliská a končí Čiližská.

65 autobus prehľad časového harmonogramu pre nadchádzajúci týždeň: Začína v 4:21 a končí v 23:37. Prevádzkové dni tohto týždňa: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek 65 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Čiližská

Tbiliská 9544/19 Rustaveliho, Bratislava Prichádzajúce príchody
Závadská 8225/13 Rustaveliho, Bratislava Prichádzajúce príchody
Čachtická 6831/33 Detvianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Trávna 7682/1 Albánska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Púchovská 6853/16 Púchovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Na Pantoch 7633/18 Na Pántoch, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ou Železničné Prichádzajúce príchody
Šprinclov Majer Prichádzajúce príchody
Vojenský Útvar Prichádzajúce príchody
Koniarkova 27 Rybničná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Osloboditeľská 9504/3 Rybničná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Uhliská 1A Roľnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pri Starom Letisku 9213/5 Pri Starom Letisku, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vajnory-Nadjazd Prichádzajúce príchody
Zlaté Piesky 3022/37 Stará Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Shopping Palace Prichádzajúce príchody
Stará Vajnorská Prichádzajúce príchody
Jurajov Dvor Bojnická, Bratislava Prichádzajúce príchody
Rádiová 100 Jakabova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bulharská 4008/6 Rádiová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pri Zvonici 5560/76 Bulharská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Stará Ivanská Prichádzajúce príchody
Avion Shopping Park Prichádzajúce príchody
Ríbezľová 177 Mierová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Cintorín Vrakuňa Popradská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Slovnaftská 10475/4 Krajinská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Podzáhradná 11944/48 Kazanská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hronská 9769/34 Nákovná, Bratislava Prichádzajúce príchody

65 FAQ

Kedy začne fungovať 65 autobus?

65 autobus začne prevádzku 4:21 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba 65 autobus fungovať?

65 autobus prestane prevádzkovať 23:37 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde 65 autobus?

Kedy príde Čiližská Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Čiližská Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam 65 autobus zastávok

Tbiliská • Závadská • Čachtická • Trávna • Púchovská • Na Pantoch • Ou Železničné • Ou Obchodné • Rybničná • Šprinclov Majer • Vojenský Útvar • Koniarkova • Osloboditeľská • Uhliská • Pri Starom Letisku • Vajnory-Nadjazd • Kon-Rad • Zlaté Piesky • Shopping Palace • Zipp • Stará Vajnorská • Jurajov Dvor • Bojnická • Rádiová • Bulharská • Pri Zvonici • Stará Ivanská • Avion Shopping Park • Ríbezľová • Cintorín Vrakuňa • Slovnaftská • Podzáhradná • Hronská • Dudvážska • Čiližská

Zoznam ulíc 65 autobus

9544/19 Rustaveliho • 8225/13 Rustaveliho • 6831/33 Detvianska • 7682/1 Albánska • 6853/16 Púchovská • 7633/18 Na Pántoch • 27 Rybničná • 9504/3 Rybničná • 1A Roľnícka • 9213/5 Pri Starom Letisku • 3022/37 Stará Vajnorská • Bojnická • 100 Jakabova • 4008/6 Rádiová • 5560/76 Bulharská • 177 Mierová • Popradská • 10475/4 Krajinská • 11944/48 Kazanská • 9769/34 Nákovná

65 autobus Harmonogram

65 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 4:21 - 23:37

Pondelok 4:21 - 23:37
Utorok 4:21 - 23:37
Streda 4:21 - 23:37
Štvrtok 4:21 - 23:37
Piatok 4:21 - 23:37
Sobota 4:21 - 23:37
Nedeľa 4:21 - 23:37
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 85+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy 65 autobus je Tbiliská a posledná zastávka je Čiližská. 65 (Smer: Čiližská) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: 65 má 35 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 43 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie 65 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre 65 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

65 pri mne

Alternatívne Smery

65 FAQ

Kedy začne fungovať 65 autobus?

65 autobus začne prevádzku 4:21 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba 65 autobus fungovať?

65 autobus prestane prevádzkovať 23:37 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde 65 autobus?

Kedy príde Čiližská Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Čiližská Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie