קו 836
טבריה←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 836 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 836 (טבריה←תל אביב-יפו) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 836 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←תל אביב-יפו (47 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
יוחנן בן זכאי/יהודה לוי
אלחדיף/טבור הארץ
נייברג/אוהל יעקב
שמעון דהאן/יהודה הנשיא
שדרות מנחם בגין/וינגייט
צומת כפר חיטים
שדרות ספיר/דרך מנחם בגין
שדרות ספיר/יפה נוף
הנשיא וייצמן/שז''ר
הנשיא וייצמן/דוד אלעזר
ויצמן הנשיא/מקווה
וייצמן/האבות
ויצמן/המשור
צומת פוריה
צומת פארק תעשיות קדמת
צומת גבעת אבני/לביא
מחלף גולני/לכיוון מערב
צומת מחנה שמשון
מחלף טורען
צומת בית רימון
צומת ערב אל היב
מחלף הושעיה
מחלף המוביל/לדרום
צומת ישי
צומת אלונים
צומת השומרים
מסעף שדה יעקב
צומת יקנעם/מושבה
צומת יקנעם עילית
מחלף אליקים
צומת פוריידיס
מחלף אור עקיבא
צומת אולגה
מחלף נתניה
מכון וינגייט/כביש 2 לדרום
מכון וינגייט
צומת הרצליה
מחלף הסירה
סינמה סיטי/כביש 2
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 836
מתי מתחיל לפעול קו 836?
קו 836 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 836 מפסיק לעבוד?
קו 836 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 836?
כדי לראות מתי קו טבריה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 836 (טבריה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←תל אביב-יפו (טבריה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 836 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 836 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 836 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 836 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 836
קו 836 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 19:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 19:00 | 20 - 60 |
ב׳ | 05:00 - 19:00 | 40 - 60 |
ג׳ | 05:00 - 22:30 | 40 - 70 |
ד׳ | 05:00 - 19:00 | 40 - 60 |
ה׳ | 05:00 - 19:00 | 30 - 60 |
ו׳ | 06:00 - 16:00 | 30 - 50 |
ש׳ | 15:30 - 22:10 | 25 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל836 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 836 (טבריה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 836
תעריף הנסיעה ב836 (טבריה←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
836 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 836 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 836 (טבריה←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 836. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 836.
מעקב אחר קו האוטובוס 836 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 836 (טבריה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 836 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 836 ב-ישראל
836 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 52 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 5א - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->בית עלמין אילת-אילת-1ז/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 21 - פינלס/השזיף-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 263 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->דרך הארבעה/דרך המלאכה-עכו-2#/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 343 - חניון אגד/העבודה-נוף הגליל<->ת. רכבת אחיהוד/הורדה-אחיהוד-1א/ לוח זמנים
- 83א - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 144 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->שאגאל/סזאן-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 83 - טרומפלדור/כיכר דוד-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 815 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 3 - סביון/הערבה-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 91 - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 87 - הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל<->העמק/צה''ל-כרמיאל-1#
- 24 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 28 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 390 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 17 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ו/ לוח זמנים