Autobus - N34

N34

Hlavná Stanica

MHD Bratislava-Bus

N34 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N34 autobus (Smer: Hlavná Stanica) 23 zastávky odchádza z Pri Kríži a končí Hlavná Stanica.

N34 autobus prehľad časového harmonogramu pre nadchádzajúci týždeň: Začína v 0:59 a končí v 23:59. Prevádzkové dni tohto týždňa: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N34 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Hlavná Stanica

Pri Kríži 1789/15 Saratovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Homolova Pri kríži, Bratislava Prichádzajúce príchody
Štepná 2200/2 Tranovského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Žatevná Žatevná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pekníkova 3175/12 Repašského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Drobného Saratovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Švantnerova 1928/1 Mikuláša Schneidera-Trnavského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Miú Karlova Ves 411/27 Karloveská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nad Lúčkami 409/5 Karloveská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Molecova 1F Karloveská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Botanická Záhrada Prichádzajúce príchody
Lafranconi 7308/52 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu, Bratislava Prichádzajúce príchody
Zochova 2 Kapucínska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hodžovo Námestie Štefánikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sav Štefánikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody

N34 FAQ

Kedy začne fungovať N34 autobus?

N34 autobus začne prevádzku 0:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N34 autobus fungovať?

N34 autobus prestane prevádzkovať 23:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N34 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N34 autobus zastávok

Pri Kríži • Homolova • Štepná • Žatevná • Pekníkova • Drobného • Alexyho • Švantnerova • Damborského • Harmincova • Borská • Miú Karlova Ves • Nad Lúčkami • Segnerova • Molecova • Botanická Záhrada • Lafranconi • Park Kultúry • Chatam Sófer • Zochova • Hodžovo Námestie • Sav • Hlavná Stanica

Zoznam ulíc N34 autobus

1789/15 Saratovská • Pri kríži • 2200/2 Tranovského • Žatevná • 3175/12 Repašského • Saratovská • 1928/1 Mikuláša Schneidera-Trnavského • 411/27 Karloveská • 409/5 Karloveská • 1F Karloveská • 7308/52 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu • 2 Kapucínska • Štefánikova • Štefánikova • Námestie Franza Liszta

N34 autobus Harmonogram

N34 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:59 - 23:59

Pondelok 0:59 - 23:59
Utorok 0:59 - 23:59
Streda 0:59 - 23:59
Štvrtok 0:59 - 23:59
Piatok 0:59 - 23:59
Sobota 0:59 - 23:59
Nedeľa 0:59 - 23:59
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 85+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N34 autobus je Pri Kríži a posledná zastávka je Hlavná Stanica. N34 (Smer: Hlavná Stanica) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N34 má 23 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 24 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N34 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N34 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N34 pri mne

Alternatívne Smery

N34 FAQ

Kedy začne fungovať N34 autobus?

N34 autobus začne prevádzku 0:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N34 autobus fungovať?

N34 autobus prestane prevádzkovať 23:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N34 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie