Autobus - N56

N56

Zlaté Piesky

MHD Bratislava-Bus

N56 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N56 autobus (Smer: Zlaté Piesky) 16 zastávky odchádza z Hečkova a končí Zlaté Piesky.

N56 autobus:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 1:48 a končí na 4:18. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N56 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Zlaté Piesky

Hečkova 7412/2 Jakubská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bukovinská 7236/28 Žitná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Trávna 7682/1 Albánska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ihrisková 7261/23 Koľajná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pri Šajbách Pri Šajbách, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sklabinská Pri Šajbách, Bratislava Prichádzajúce príchody
Lokomotívne Depo I 1423/11 Dopravná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Východné 2985/12 Dopravná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Na Pasekách 1482/17 Východná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Lokomotívne Depo II Východná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Športové Letisko 10035/2 Pri Starom Letisku, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pri Starom Letisku Prichádzajúce príchody
Vajnory-Nadjazd Prichádzajúce príchody

N56 FAQ

Kedy začne fungovať N56 autobus?

N56 autobus začne prevádzku 1:48 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N56 autobus fungovať?

N56 autobus prestane prevádzkovať 4:18 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N56 autobus?

Kedy príde Zlaté Piesky Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Zlaté Piesky Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N56 autobus zastávok

Hečkova • Bukovinská • Trávna • Ihrisková • Pastierska • Pri Šajbách • Sklabinská • Lokomotívne Depo I • Východné • Na Pasekách • Lokomotívne Depo II • Športové Letisko • Pri Starom Letisku • Vajnory-Nadjazd • Kon-Rad • Zlaté Piesky

Zoznam ulíc N56 autobus

7412/2 Jakubská • 7236/28 Žitná • 7682/1 Albánska • 7261/23 Koľajná • Pri Šajbách • Pri Šajbách • 1423/11 Dopravná • 2985/12 Dopravná • 1482/17 Východná • Východná • 10035/2 Pri Starom Letisku

N56 autobus Harmonogram

N56 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 1:48 - 4:18

Pondelok 1:48 - 4:18
Utorok 1:48 - 4:18
Streda 1:48 - 4:18
Štvrtok 1:48 - 4:18
Piatok 1:48 - 4:18
Sobota 1:48 - 4:18
Nedeľa 1:48 - 4:18
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 83+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N56 autobus je Hečkova a posledná zastávka je Zlaté Piesky. N56 (Smer: Zlaté Piesky) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N56 má 16 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 15 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N56 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N56 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N56 pri mne

Alternatívne Smery

N56 FAQ

Kedy začne fungovať N56 autobus?

N56 autobus začne prevádzku 1:48 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N56 autobus fungovať?

N56 autobus prestane prevádzkovať 4:18 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N56 autobus?

Kedy príde Zlaté Piesky Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Zlaté Piesky Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie