Autobus - N61

N61

Hlavná Stanica

MHD Bratislava-Bus

N61 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N61 autobus (Smer: Hlavná Stanica) 28 zastávky odchádza z Letisko (Airport) a končí Hlavná Stanica.

N61 autobus:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 0:01 a končí na 4:01. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N61 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Hlavná Stanica

Letisko (Airport) Prichádzajúce príchody
Pestovateľská Prichádzajúce príchody
Stará Ivanská Prichádzajúce príchody
Pri Zvonici 127 Bulharská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bulharská 4465/103 Bulharská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Spoločenská 61 Bulharská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hanácka 3414/12 Slovinská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Trnavská 177/33 Tomášikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Haburská 1472/28 Tomášikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Solivarská 74/24 Drieňová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bratislavská Župa 71/11 Drieňová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Drieňová 18A Bajkalská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Mliekárenská 834/58 Trenčianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ružová Dolina Trenčianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Trhovisko 580/52 Miletičova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Dulovo Námestie Košická, Bratislava Prichádzajúce príchody
Svätoplukova 4944/37 Mlynské Nivy, Bratislava Prichádzajúce príchody
Autobusová Stanica Mlynské nivy, Bratislava Prichádzajúce príchody
Cintorínska 2275/20 Ul. 29.augusta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Špitálska 2271/10 Ul. 29.augusta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kollárovo Námestie 9 Radlinského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hodžovo Námestie Hodžovo námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sav Štefánikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody

N61 FAQ

Kedy začne fungovať N61 autobus?

N61 autobus začne prevádzku 0:01 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N61 autobus fungovať?

N61 autobus prestane prevádzkovať 4:01 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N61 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N61 autobus zastávok

Letisko (Airport) • Fatruny • Pestovateľská • Avion - Ikea • Galvaniho • Stará Ivanská • Pri Zvonici • Bulharská • Spoločenská • Hanácka • Slovinská • Trnavská • Haburská • Solivarská • Bratislavská Župa • Drieňová • Mliekárenská • Ružová Dolina • Trhovisko • Dulovo Námestie • Svätoplukova • Autobusová Stanica • Cintorínska • Špitálska • Kollárovo Námestie • Hodžovo Námestie • Sav • Hlavná Stanica

Zoznam ulíc N61 autobus

127 Bulharská • 4465/103 Bulharská • 61 Bulharská • 3414/12 Slovinská • 177/33 Tomášikova • 1472/28 Tomášikova • 74/24 Drieňová • 71/11 Drieňová • 18A Bajkalská • 834/58 Trenčianska • Trenčianska • 580/52 Miletičova • Košická • 4944/37 Mlynské Nivy • Mlynské nivy • 2275/20 Ul. 29.augusta • 2271/10 Ul. 29.augusta • 9 Radlinského • Hodžovo námestie • Štefánikova • Námestie Franza Liszta

N61 autobus Harmonogram

N61 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:01 - 4:01

Pondelok 0:01 - 4:01
Utorok 0:01 - 4:01
Streda 0:01 - 4:01
Štvrtok 0:01 - 4:01
Piatok 0:01 - 4:01
Sobota 0:01 - 4:01
Nedeľa 0:01 - 4:01
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 83+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N61 autobus je Letisko (Airport) a posledná zastávka je Hlavná Stanica. N61 (Smer: Hlavná Stanica) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N61 má 28 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 25 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N61 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N61 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N61 pri mne

Alternatívne Smery

N61 FAQ

Kedy začne fungovať N61 autobus?

N61 autobus začne prevádzku 0:01 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N61 autobus fungovať?

N61 autobus prestane prevádzkovať 4:01 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N61 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie