Autobus - N61

N61

N61 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N61 autobus (Smer: Letisko) 30 zastávky odchádza z Hlavná Stanica a končí Letisko (Airport).

N61 autobus:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 0:00 a končí na 23:30. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N61 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Letisko

Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sav Križkova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hodžovo Námestie Astoria passage, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kollárovo Námestie 16 Kollárovo námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Špitálska 2270/8 Ul. 29.augusta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ul. 29. Augusta 2262/2 Mlynské nivy, Bratislava Prichádzajúce príchody
Autobusová Stanica Mlynské nivy, Bratislava Prichádzajúce príchody
Svätoplukova 1463/2 Svätoplukova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Dulovo Námestie Košická, Bratislava Prichádzajúce príchody
Trhovisko 60 Miletičova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ružová Dolina 701/44 Trenčianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Mliekárenská 834/58 Trenčianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Drieňová Bajkalská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bratislavská Župa Prichádzajúce príchody
Solivarská 27 Solivarská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vd Úsvit 223/26 Tomášikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Haburská 30A Tomášikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Slovinská Rožňavská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hanácka 27 Ribayova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Spoločenská 4408/32 Bulharská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bulharská 4461/95 Bulharská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pri Zvonici 5560/76 Bulharská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Stará Ivanská Prichádzajúce príchody
Avion Shopping Park Ivanská cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Avion - Ikea 16030/22 Ivanská cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pestovateľská Prichádzajúce príchody
Fatruny 4358/43 Ivanská Cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Cesta Na Letisko Prichádzajúce príchody
Letisko (Airport) 4356/39 Ivanská Cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody

N61 FAQ

Kedy začne fungovať N61 autobus?

N61 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N61 autobus fungovať?

N61 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N61 autobus?

Kedy príde Letisko Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Letisko Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N61 autobus zastávok

Hlavná Stanica • Sav • Hodžovo Námestie • Kollárovo Námestie • Špitálska • Ul. 29. Augusta • Autobusová Stanica • Svätoplukova • Cvernovka • Dulovo Námestie • Trhovisko • Ružová Dolina • Mliekárenská • Drieňová • Bratislavská Župa • Solivarská • Vd Úsvit • Haburská • Slovinská • Hanácka • Spoločenská • Bulharská • Pri Zvonici • Stará Ivanská • Avion Shopping Park • Avion - Ikea • Pestovateľská • Fatruny • Cesta Na Letisko • Letisko (Airport)

Zoznam ulíc N61 autobus

Námestie Franza Liszta • Križkova • Astoria passage • 16 Kollárovo námestie • 2270/8 Ul. 29.augusta • 2262/2 Mlynské nivy • Mlynské nivy • 1463/2 Svätoplukova • Košická • 60 Miletičova • 701/44 Trenčianska • 834/58 Trenčianska • Bajkalská • 27 Solivarská • 223/26 Tomášikova • 30A Tomášikova • Rožňavská • 27 Ribayova • 4408/32 Bulharská • 4461/95 Bulharská • 5560/76 Bulharská • Ivanská cesta • 16030/22 Ivanská cesta • 4358/43 Ivanská Cesta • 4356/39 Ivanská Cesta

N61 autobus Harmonogram

N61 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:00 - 23:30

Pondelok 0:00 - 23:30
Utorok 0:00 - 23:30
Streda 0:00 - 23:30
Štvrtok 0:00 - 23:30
Piatok 0:00 - 23:30
Sobota 0:00 - 23:30
Nedeľa 0:00 - 23:30
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 85+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N61 autobus je Hlavná Stanica a posledná zastávka je Letisko (Airport). N61 (Smer: Letisko) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N61 má 30 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 25 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N61 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N61 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N61 pri mne

Alternatívne Smery

N61 FAQ

Kedy začne fungovať N61 autobus?

N61 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N61 autobus fungovať?

N61 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N61 autobus?

Kedy príde Letisko Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Letisko Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie