Autobus - N91

N91

Jasovská

MHD Bratislava-Bus

N91 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N91 autobus (Smer: Jasovská) 17 zastávky odchádza z Čunovo a končí Jasovská.

N91 autobus prehľad časového harmonogramu pre nadchádzajúci týždeň: Začína v 0:39 a končí v 3:39. Prevádzkové dni tohto týždňa: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N91 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Jasovská

Čunovo 221/6 Novosadná, Slovakia Prichádzajúce príchody
Čunovo - Námestie 37/69 Hraničiarska, Slovakia Prichádzajúce príchody
Miú Čunovo 2/1 Hraničiarska, Slovakia Prichádzajúce príchody
Čunovské Jazerá Prichádzajúce príchody
Pieskový Hon Starorímska, Slovakia Prichádzajúce príchody
Gaštanová Aleja 1360/14 Starorímska, Slovakia Prichádzajúce príchody
Kaštieľ Rusovce 1131 Balkánska, Slovakia Prichádzajúce príchody
Gerulata 60/90 Balkánska, Slovakia Prichádzajúce príchody
Vývojová 120/122 Balkánska, Slovakia Prichádzajúce príchody
Kovácsova 164/2 Hájová, Slovakia Prichádzajúce príchody
Sady 17 Ovocná, Slovakia Prichádzajúce príchody
Jarovce 192/26 Jantárová, Slovakia Prichádzajúce príchody
Píla 1020, Slovakia Prichádzajúce príchody
Strelnica 1020, Slovakia Prichádzajúce príchody
Jarovce - Záhrady Prichádzajúce príchody
Slnečnice 1 Žltá, Slovakia Prichádzajúce príchody
Jasovská Jasovská, Bratislava Prichádzajúce príchody

N91 FAQ

Kedy začne fungovať N91 autobus?

N91 autobus začne prevádzku 0:39 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N91 autobus fungovať?

N91 autobus prestane prevádzkovať 3:39 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N91 autobus?

Kedy príde Jasovská Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Jasovská Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N91 autobus zastávok

Čunovo • Čunovo - Námestie • Miú Čunovo • Čunovské Jazerá • Pieskový Hon • Gaštanová Aleja • Kaštieľ Rusovce • Gerulata • Vývojová • Kovácsova • Sady • Jarovce • Píla • Strelnica • Jarovce - Záhrady • Slnečnice • Jasovská

Zoznam ulíc N91 autobus

221/6 Novosadná • 37/69 Hraničiarska • 2/1 Hraničiarska • Starorímska • 1360/14 Starorímska • 1131 Balkánska • 60/90 Balkánska • 120/122 Balkánska • 164/2 Hájová • 17 Ovocná • 192/26 Jantárová • 1020 • 1020 • 1 Žltá • Jasovská

N91 autobus Harmonogram

N91 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:39 - 3:39

Pondelok 0:39 - 3:39
Utorok 0:39 - 3:39
Streda 0:39 - 3:39
Štvrtok 0:39 - 3:39
Piatok 0:39 - 3:39
Sobota 0:39 - 3:39
Nedeľa 0:39 - 3:39
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 85+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N91 autobus je Čunovo a posledná zastávka je Jasovská. N91 (Smer: Jasovská) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N91 má 17 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 22 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N91 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N91 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N91 pri mne

Alternatívne Smery

N91 FAQ

Kedy začne fungovať N91 autobus?

N91 autobus začne prevádzku 0:39 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N91 autobus fungovať?

N91 autobus prestane prevádzkovať 3:39 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N91 autobus?

Kedy príde Jasovská Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Jasovská Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie