Cestovný poriadok 3A – Panorama
Cestovný poriadok na Pracovné dni
Stanica | Odchod č. 1 | Odchod č. 2 | Odchod č. 3 | Odchod č. 4 | Odchod č. 5 | Odchod č. 6 | Odchod č. 7 | Odchod č. 8 | Odchod č. 9 | Odchod č. 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
С.У. Михајло Пупин | 7:16 | 7:52 | 8:46 | 12:04 | 12:40 | 13:16 | 15:57 | 16:52 | 18:22 | 19:05 |
Раскрсница Маџари | 7:17 | 7:53 | 8:47 | 12:05 | 12:41 | 13:17 | 15:58 | 16:53 | 18:23 | 19:06 |
С.У. Михајло Пупин | 7:19 | 7:55 | 8:49 | 12:07 | 12:43 | 13:19 | 16:00 | 16:55 | 18:25 | 19:08 |
Фершпед | 7:21 | 7:57 | 8:51 | 12:08 | 12:44 | 13:20 | 16:02 | 16:57 | 18:27 | 19:10 |
Мерцедес Салон | 7:23 | 7:59 | 8:53 | 12:10 | 12:46 | 13:22 | 16:04 | 16:59 | 18:29 | 19:12 |
Н.Лисиче Евн | 7:26 | 8:02 | 8:56 | 12:12 | 12:48 | 13:24 | 16:07 | 17:02 | 18:32 | 19:15 |
Ново Лисиче Ффм | 7:27 | 8:03 | 8:57 | 12:13 | 12:49 | 13:25 | 16:08 | 17:03 | 18:33 | 19:16 |
Ново Лисиче Нови Згради | 7:28 | 8:04 | 8:58 | 12:14 | 12:50 | 13:26 | 16:09 | 17:04 | 18:34 | 19:17 |
Ново Лисиче 1 | 7:30 | 8:06 | 9:00 | 12:15 | 12:51 | 13:27 | 16:11 | 17:06 | 18:36 | 19:19 |
Ново Лисиче - Пошта | 7:31 | 8:07 | 9:01 | 12:16 | 12:52 | 13:28 | 16:12 | 17:07 | 18:37 | 19:20 |
Рударски Институт | 7:32 | 8:08 | 9:02 | 12:17 | 12:53 | 13:29 | 16:13 | 17:08 | 18:38 | 19:21 |
Трговски Центар Капитол | 7:33 | 8:09 | 9:03 | 12:18 | 12:54 | 13:30 | 16:14 | 17:09 | 18:39 | 19:22 |
Три Бисери | 7:36 | 8:12 | 9:06 | 12:20 | 12:56 | 13:32 | 16:17 | 17:12 | 18:42 | 19:25 |
Палма | 7:37 | 8:13 | 9:07 | 12:21 | 12:57 | 13:33 | 16:18 | 17:13 | 18:43 | 19:26 |
Тц Скопјанка | 7:38 | 8:14 | 9:08 | 12:22 | 12:58 | 13:34 | 16:19 | 17:14 | 18:44 | 19:27 |
Железничка Станица - Кон Центар | 7:39 | 8:15 | 9:09 | 12:23 | 12:59 | 13:35 | 16:20 | 17:15 | 18:45 | 19:28 |
Комплекс Банки 2 | 7:40 | 8:16 | 9:10 | 12:24 | 13:00 | 13:36 | 16:21 | 17:16 | 18:46 | 19:29 |
Југодрво - Кон Центар | 7:42 | 8:18 | 9:12 | 12:25 | 13:01 | 13:37 | 16:23 | 17:18 | 18:48 | 19:31 |
Зелено Пазарче | 7:43 | 8:19 | 9:13 | 12:26 | 13:02 | 13:38 | 16:24 | 17:19 | 18:49 | 19:32 |
Плоштад Македонија | 7:44 | 8:20 | 9:14 | 12:27 | 13:03 | 13:39 | 16:25 | 17:20 | 18:50 | 19:33 |
Европски Универзитет | 7:46 | 8:22 | 9:16 | 12:29 | 13:05 | 13:41 | 16:27 | 17:22 | 18:52 | 19:35 |
Клинички Центар | 7:48 | 8:24 | 9:18 | 12:30 | 13:06 | 13:42 | 16:29 | 17:24 | 18:54 | 19:37 |
Оу Кочо Рацин-Кон Средно Водно | 7:49 | 8:25 | 9:19 | 12:31 | 13:07 | 13:43 | 16:30 | 17:25 | 18:55 | 19:38 |
Панорама | 7:51 | 8:27 | 9:21 | 12:33 | 13:09 | 13:45 | 16:32 | 17:27 | 18:57 | 19:40 |
Harmonogram JSP Skopje Bus – 3A (Panorama)
Cestovný poriadok Bus spoločnosti JSP Skopje na trase 3A, Panorama, poskytuje cestujúcim do práce spoľahlivý cestovný poriadok. Harmonogram je pre plán cesty z С.У. Михајло Пупин stanica do Панорама stanica, plán však môže byť aktualizovaný z rôznych dôvodov.
Môžete pristupovať k online harmonogramu v reálnom čase alebo si pozrieť verziu cestovného poriadku Bus, ktorú je možné vytlačiť. Naplánujte si cestu podľa plánu na dnešok, zajtrajšok, pracovné dni alebo víkend s naším spoľahlivým a aktuálnym plánom JSP Skopje. Denne o polnoci aktualizujeme harmonogram 3A z Gazi Baba do Centar.