קו 3
מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 3 (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל במתנס/בית ספר החיטה ומסתיים בהנרקיס/הסביון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון (25 תחנות)
מתנס/בית ספר החיטה
דרך יצחק רבין/פשוש
שדרות מעוף הציפור/חוחית
חוחית/צופית
צופית/דרך יצחק רבין
דרך אהרון/דרך שרה
ספרייה/הדגן
הכובשים/החיטה
הכובשים/הדס
הכובשים/הגדעונים
השמורה/הפנינה
החלוצים/צור
שדרות נילי/החלוצים
נילי/קדש
בית ספר נילי
האורנים/הרוקח
הנשיא/הרצל
המייסדים/הנדיב
בית ספר יעבץ
פינלס/השזיף
שדרות בן גוריון/בית ספר החורש
שדרות בן גוריון/הכרכום
שדרות בן גוריון/הנרקיס
הנרקיס/הכלנית
הנרקיס/הסביון
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-07:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו 3 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:30 - 23:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 - 23:20 | 25 - 65 |
ב׳ | 07:30 - 23:20 | 25 - 65 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:30 - 23:20 | 25 - 65 |
ה׳ | 07:30 - 23:20 | 25 - 65 |
ו׳ | 08:00 - 15:15 | 60 - 180 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ מתנס/בית ספר החיטה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
3 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 3 היא מתנס/בית ספר החיטה והתחנה האחרונה היא הנרקיס/הסביון.
קו 3 (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (מתנס/בית ספר החיטה←הנרקיס/הסביון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 470 - שוק עירוני-דימונה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 92 - הפרדס/משמר הגבול-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 92 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1ם/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#אילת ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 89 - אסיף/הטנא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 27 - יהלום/גרנט-אבן ספיר<->מכון שרת/הדסה עין כרם-ירושלים-39/ לוח זמנים
- 81א - שדרות יעקב/הכלנית-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 52 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 550 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1ב/ לוח זמנים
- 91 - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 304 - אלי כהן/יצחק בן צבי-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 271 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 91 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->בית ספר דה שליט-רחובות-1ב
- 834 - צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 826 - שדרות הבנים/נוף העמק-מגדל העמק<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ט/ לוח זמנים
- 13א - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1ד
- 505 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים