363 linija
Šumice - Grocka - Brestovik - Kamendol - Živkovac
Lasta
Lasta 363 autobus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 363 autobus (Šumice - Grocka - Brestovik - Kamendol - Živkovac) ima 34 stajališta. Kreće od Šumicea, a završava se na stajalištu Živkovac - Okretnica.
Izaberi bilo koje 363 autobus stajališta da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Šumice - Grocka - Brestovik - Kamendol - Živkovac (34 stajališta)
Šumice
Prvomajska
Put Za Kaluđericu
Zdravstvena St. Leštane I Vinča
Boleč - Raskršće
Hladnjača Pkb
Put Za Zaklopaču
Šumadijska
Alaska Koliba
Brestovik - Vikend Naselje
Brestovik - R
Brestovik - Ulaz
Brestovik - Centar - Okretnica
Brestovik - Izlaz
Brestovik - R
Institut
Bukovača 2
Trajna Jaruga - Okretnica
Kamendol - Centar
Kamendol - Izlaz - Pesak
Kamendol - R
Pudarci - Trafo
Pudarci - Prodavnica
Pudarci - Čokanj
Umčari - Čekerac
Umčari - Centar - Odlazna
Miloša Obrenovića
Prodavnica - Donji Kraj
Umčari - Donji Kraj - Škola
Živkovac - Ulaz
Živkovac - Mač. Brest
Živkovac - Prodavnica
Živkovac - Stara O
Živkovac - Okretnica
363 Često postavljena pitanja
U koliko sati 363 autobus je prvi polazak?
363 autobus kreće sa radom u 07:20 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak, subota.
U koliko sati 363 autobus neće saobraćati?
363 autobus prestaje sa radom u 18:30 ovim danima: nedelja, subota.
U koliko sati 363 autobus stiže?
Kada linija Šumice - Grocka - Brestovik - Kamendol - Živkovac Autobus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Šumice - Grocka - Brestovik - Kamendol - Živkovac Autobus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Koliko košta 363 (Šumice - Grocka - Brestovik - Kamendol - Živkovac) autobus cena prevoza?
Šumice - Grocka - Brestovik - Kamendol - Živkovac (Šumice - Grocka - Brestovik - Kamendol - Živkovac) autobus cena prevoza je дин. or din.50.00 - дин. or din.100.00.
Da li Lasta 363 autobus linija saobraća za Pravoslavna Velika Subota, Pravoslavni Uskrs i Pravoslavni Uskršnji ponedeljak?
Mogu postojati odstupanja od reda vožnje na Pravoslavna Velika Subota, Pravoslavni Uskrs i Pravoslavni Uskršnji ponedeljak za liniju 363 autobus. Proveri Moovit aplikaciju za najnovije izmene i uživo promene
Da li ima 363 autobus stajalište u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 363 autobus stajalište.
363 autobus Red vožnje
363 autobus trasa saobraća svai dan. Operativni sati su: 07:20 - 20:15
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | 07:20 - 20:15 | 90 - 325 |
uto. | 07:20 - 20:15 | 90 - 325 |
sre. | 07:20 - 20:15 | 90 - 325 |
čet. | 07:20 - 20:15 | 90 - 325 |
pet. | 07:20 - 20:15 | 90 - 325 |
sub. | 07:20 - 18:30 | 90 |
ned. | 07:20 - 18:30 | 225 - 445 |
Lasta autobus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 363 (od Šumice), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, autobus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 363 (Šumice - Grocka - Brestovik - Kamendol - Živkovac) u realnom vremenu i pratite autobus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju Lasta za sve informacije sada.
Linija 363 - autobus cena
Lasta 363 (Šumice - Grocka - Brestovik - Kamendol - Živkovac) cena vožnje je od дин. or din.50.00 do дин. or din.100.00. Cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije Lasta otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije Lasta.
363 (Lasta)
Prvo stajalište trase linije 363 autobus je Šumice a poslednje stajalište je Živkovac - Okretnica. 363 (Šumice - Grocka - Brestovik - Kamendol - Živkovac) saobraća tokom svaki dan.
Dodatne informacije: 363 ima 34 stajališta a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 81 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža Lasta preporučene trase, uživo vreme dolaska za autobus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Beograd, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 363 autobus stajališta. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i autobus red vožnje za liniju 363 autobus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 363 u stvarnom vremenu Autobus praćenje
Pratite liniju 363 (Šumice - Grocka - Brestovik - Kamendol - Živkovac) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 363 autobus linije ili aplikaciju Lasta autobus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj autobus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja Lasta ili alat za planiranje putovanja za Tramvaj, Trolejbus, Voz ili Autobus da isplanirate svoju rutu oko Beograd. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za Lasta i svaki autobus, uključujući činiju 363, u Beograd
363 - Alternativne trase
Lasta u graduBeograd
- 493A - Beograd AS - Mladenovac AS (Autoputem)/ Red vožnje
- 5533V - Barajevo AS - Srednji kraj - Glumčevo brdo - Stara Lipovica - Trebež - Glumčevo brdo - Barajevo АS/ Red vožnje
- 4425 - Sopot AS - Drlupa - Sibnica - Barajevo AS/ Red vožnje
- 580 - Beograd AS - Lazarevac AS/ Red vožnje
- 4111 - Mladenovac AS - Jankovići - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 499 - Mladenovac AS - Beograd AS (Autoputem)/ Red vožnje
- 4191B - (Gradska 1B) - Mladenovac /Ulica Nikole Pašića/ - Progres
- 4403 - Sopot AS - Ralja - Parcani /Brđani// Red vožnje
- 5521A - Barajevo AS - Veliki Borak - Boždarevac/ Red vožnje
- 560 - Banovo brdo - Barajevo AS/ Red vožnje
- 4199B - (Gradska 5) - Granice /Vinogradi/ - Trstena /Livadarska// Red vožnje
- 451A - Stojnik - Beograd AS (Preko Avale)/ Red vožnje
- 4415 - Sopot AS - Mali Požarevac - Senaja/ Red vožnje
- 4406B - Sibnica - Slatina /Škola/ - Drlupa - Rogača - Sopot AS/ Red vožnje
- 4152 - Mladenovac AS - Amerić - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 953 - Obrenovac AS - Poljane/ Red vožnje
- 5527A - Barajevo AS - Manić - Rožanci - Arnajevo - Barajevo AS/ Red vožnje
- 4407C - Sibnica - Slatina /Trafo/ - Sopot AS/ Red vožnje
- 4175A - Mladenovac AS - Vrbica /Vojska/ - Rajkovac - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 4183 - Mladenovac AS - Dubona - Šepšin /Česma/ - Mladenovac AS/ Red vožnje